PARAFIA: INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Intencje Mszy Świętych 16.07 – 22.07.2018 r.

Poniedziałek 16.07.2018 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę M.B.Wychowawczyni dla Edyty i Zbigniewa w 25. rocz. ślubu.
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla rodziny.
Wtorek 17.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od PGE – koleżanek i kolegów Dystrybucji – Oddział Skarżysko – Kamienna.
2. † Adam Szmit – int. od od kolegów z Małachowa.
Środa 18.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Teresa, Marian, Marcel Fitas; Maria, Józef, Staś Kusiak, Marianna, Jan Fitas.
Czwartek 19.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od koleżanek Anety z Krakowa.
Piątek 20.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Artura Fornala z żoną.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B. Wychowawczyni z prośbą o nawrócenie męża.
Sobota 21.07.2018 r.
17:00 1. Dziękczynno – błagalna o zdrowie i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Anny w 30. rocznicę urodzin.
2. †† Włodzimierz, Leokadia, Lucyna Kloczkowscy; Łukasz, Eufrozyna, zmarli z rodzin Mazurków i Kloczkowskich.
18.00 Ślub: Magdalena Romanowska i Wiktor Sikora.
Niedziela 22.07.2018 r.
08:30 1. †† Marianna, Feliks Krzemińscy.
2. †† Bogdan Widuliński; Genowefa, Bronisław, Józefa, Józef Owczarczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Wacław, Józefa, Władysław Srokowie.
17:00 1. †† Czesław, Stanisław, Eleonora Kosik; Bronisław, Bronisława, Seweryn Jedynak; Zofia, Edward Kustra, zm. z rodziny, Zofia Piwowarczyk.
20.15 1. †† Jadwiga, Bronisława, Franciszek Jarosz.
2. †† Stefania, Roman, Zygmunt, Aniela.

Intencje Mszy Świętych 9.07 – 15.07.2018

Poniedziałek 9.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola Kubusiowa Dolina.
Wtorek 10.07.2018 r.
17:00 1. † Wiesław, Sylwester Kloczkowscy.
2. † Bogusław Kloczkowski – int. od Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Stąporkowie.
Środa 11.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Sylwester Jedynak – int. od Pana Młodawskiego z Zakładu Pogrzebowego Eden.
Czwartek 12.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od rodziny Grabarczyków, Kowali i Młodawskich.
Piątek 13.07.2018 r.
17:00 1. †† Marianna, Wincenty Garbacz, Stefania Krawczyk, Jerzy Domeracki.
2. † Adam Szmit – int. od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo fatimskie
Sobota 14.07.2018 r.
17:00 1. †† Helena, Józef, Zofia, Feliks Kusztal; Anna Milner.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychwawczyni na dalsze lata życia dla Agnieszki i Bogusława z okazji 50. rocznicy ślubu.
Niedziela 15.07.2018 r.
08:30 1. †† Marianna, Stefan Fitas; Henryk, Maciej Orman.
2. †† Franciszka, Walerian, Jan, Ewa, Bonifacy, Helena Polewani; Antoni, Franciszka Ciaś.
11:00 1. Za Parfian.
2. †† Henryk Szczepanik, Genowefa Polewana.
17:00 1. †† Genowefa, Jan, Gustaw, Zofia Szmit; Jan, Janina, Stefan Kusiak.
2. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Aleksandry Stąporek w 85. rocznicę urodzin.
20.15 1. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni w dorosłym życiu dla Przemysława Defratyki z okazji 18. rocznicy urodzin.

Intencje Mszy Świętych 2.07 – 8.07.2018

Poniedziałek 2.07.2018 r.
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Jadwiga Młodawska – 4. rocznica śmierci.
Wtorek 3.07.2018 r.
17:00 1. † Janina Niebudek.
2. † Zofia Sroka.
Środa 4.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Igi Stępień z okazji 18. urodzin.
Czwartek 5.07.2018 r.
17:00 1. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2. † Wojciech Nowak – 30. dzień po śmierci.
Piątek 6.07.2018 r. Pierwszy Piątek Miesiąca
17:00 1. †† Ryszard, Anna, Jerzy Zapała; zmarli z rodzin Śliwaków i Zapałów.
2. † Emilia Cygan – int. od sąsiadów.
Sobota 7.07.2018 r. Pierwsza Sobota Miesiąca
16.00 Ślub: Sławomir i Paulina
17:00 1. †† Tomasz, Zdzisław, Edward Sidor; Stanisław Zynkowski i Sabina Dąbrowska.
17.30 Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
Niedziela 8.07.2018 r.
08:30 1. †† Zygmunt Kusiak – 2. rocznica śmierci, Stanisława, Wincenty, Zenon Kowalczyk, Maria, Józef Fitas.
2. †† Jan Michalski, Józefa, Marianna, Władysław Kowalczyk.
11:00 1. Za Parfian.
2. † Danuta, Czesław Krzywoźnia.
17:00 1. † Emilia Cygan – int. Od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników, Emerytów Zespołu Szkół Specjalnych.
2. †† Julianna, Jan Kalinowscy.
20.15 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic, zmarli z rodziny.
2. †† Zofia i Jan Teper.

Intencje Mszy Świętych 25.06 – 01.07. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 25.06.2018 r.

1. † Jan Nowak.

2. † Wojciech Nowak- od P. Młodawskiego z zakł. Pogrzebowego Eden.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 26.06.2018 r.        

1. †† Franciszek i Stanisława.

2. † Emilia Cygan – od Rodziny Nowaków.

 

 

17.00

 

Środa 27.06.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. † Sylwester Jedynak – w 30 dzień po śmierci.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 28.06.2018 r.

1. O Boże błog., łaskę pracy i opiekę M.B. Czarneckiej dla Łukasza.

2. † Ryszard Słoka – w 30 dzień po śmierci.

 

 

17.00

 

 

 

Piątek 29.06.2018 r. Uroczystość Świętych Piotra i Pawła.

1. †† Maria, Celina, Stefan, Marian Grot i Julia Ciaś.

2. O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę M.B. Czarneckiej dla Kamila i Justyny Diwine oraz dla chrześniaków.

 

 

17.00

 

 

18.00

 

Sobota 30.06.2018 r.

1. †† Jerzy Wojciech Ciaś w 1 rocz. śmierci i Józef.

2. †† Leokadia, Stanisław Dymińscy.

  

   Ślub.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

20.15

Niedziela 01.07.2018 r.

1. †† Pelagia, Zenon, Jerzy Kowalczyk; Helena i Kazimierz Kos.

2. † Halina Pera.

 

1. Za Parafian.

2. † Ryszard Polak.

 

1. † Marian Stradomski.

2. †† Leszek Dziubiński oraz zmarłych z Rodziny Kusiaków i Dziubińskich.

 

1. †† Janina i Bronisław Sroka oraz Maria i Stanisław Rutkowscy.

Intencje Mszy Świętych 18.06 – 24.06. 2018 r.

 

17.00

 

 

 

Poniedziałek 18.06.2018 r.

1. † Irena Jedynak – od pracowników firmy Polstan.

2. †† Longina Chrzan, Alicja Dziura, Monika Marasek, Bronisław Chrzan,

Julian Marasek, Andrzej Dziura.

 

 

17.00

 

 

 

Wtorek 19.06.2018 r.     

1. †† Polak Czesław, Marianna, Franciszek, Zofia, Stanisław Bator.

2. O Boże błog. opiekę M. B. Czarneckiej dla dzieci, wnuków, chrześniaków, dla ks. Marka dla całej Rodziny Wieczorkowskich i Nowakowskich.

 

 

17.00

 

Środa 20.06.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. † Zofia Sroka – od Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 21.06.2018 r.

1. † Janina Niebudek.

2. † Wojciech Nowak – od Koleżanek i Kolegów żony Doroty.

 

 

17.00

 

 

 

Piątek 22.06.2018 r.

1. †† Stanisława, Józef Ciaś, Natalia, Seweryn Kusztal; zmarłych z Rodzin Możdżonków i Hućko.

2. O Boże błog. opiekę M.B. Czarneckiej i o pomyślne zakończenie budowy domu.

 

17.00

 

 

Sobota 23.06.2018 r.

1. † Robert Salata w 4 rocz. śmierci.

2. †† Zofia, Bronisław, Marianna, Jan Kusiak.

 

 

8:30

 

 

 

11.00

 

 

17.00

Niedziela 24.06.2018 r.

1. Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę M.B. Wychowawczyni na kolejne lata małżeństwa Anny i Mieczysława w 40 rocz. ślubu.

2. †† Janina i Gustaw Rupniewscy.

 

1. Za Parafian.

2. † Jan Szmit.

 

1. † Tadeusz Borowiec.

2. †† Jadwiga, Władysław, Krzysztof, Stanisław, Łukasz Czerwonka.

Intencje Mszy Świętych 11.06 -17.06. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 11.06.2018 r.

1. †† Józefa, Stanisław i Grzegorz Dryl.

2. O zdrowie, błog. Boże i łaskę wiary dla Barbary, Jerzego i ich rodziny.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 12.06.2018 r.        

1. †† Edward, Mariusz Młynarczyk; Stefania, Antoni Szczepanik; Anna, Paweł Wąsowscy oraz Leokadia Nowak.

2. † Zofia Sroka – int. od uczestników Pogrzebu.

 

 

17.00

 

17.30

Środa 13.06.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. †† Lech Biliński oraz zmarłych z Rodziny Fitasów.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

 

 

17.00

 

 

 

Czwartek 14.06.2018 r.

1. †† Genowefa, Hieronim, Józef, Janina, Eugeniusz, Leokadia, Józefa i

Władysław Werens.

2. † Zofia Sroka – od zakładu Pogrzebowego Eden.

 

 

17.00

 

 

Piątek 15.06.2018 r.

1. †† Wanda, Jan Sztandera oraz zmarłych z Rodziny.

2. † Wojciech Nowak – od Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Stąporkowie.

 

 

16.00

17.00

 

18.00

          

Sobota 16.06.2018 r.

Ślub.

1. † Anna Wyderska w 1 rocz. śmierci.

2. †† Joanna, Jerzy Dawidowicz, Mirosława, Tadeusz Pawliny, Aniela Władysław, Antoni, Brzezińscy.

Ślub.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

 

 

17.00

Niedziela 17.06.2018 r.

1. †† Piotr, Mirosław Gonciarz; Antoni, Krystyna Kowalczyk, Henryk Milner.

2. †† Kowalczyków i Bąnczyków.

 

1. Za Parafian.

2. †† Edmund Gontek w 35 rocz. śmierci; Grażyna, Przemysław Nowak;

Sebastian Krupa oraz zmarłych z Rodziny Dzwonników.

CHRZEST – ALEX.

 

1. † Tomasz Krakowiak w 20 rocz. śmierci.

2. †† Janina i Mieczysław Basiak.

 

 

 

Intencje Mszy Świętych 04.06 -10.06. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 04.06.2018 r.

1. Wypominki roczne.

2. † Waldemar Grot – od uczestników pogrzebu.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 05.06.2018 r.        

1. † Jan Niewęglowski w 8 rocz. śmierci.

2. Dziękczynna za Rodzinę Werensów z prośbą o błog. Boże i dalszą opiekę M. B. Czarneckiej.

 

17.00

 

Środa 06.06.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. Dziękczynno błagalna z okazji 80 rocznicy urodzin Janiny.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 07.06.2018 r. I Czwartek.

1. O powołania kapłańskie i zakonne.

2. Dziękczynno błagalna z prośbą o błog. Boże i opiekę M.B. Czarneckiej dla Marzeny w 50 rocz. urodzin oraz dla męża i córki.

 

 

17.00

 

Piątek 08.06.2018 r.

1. † Wojciech Nowak – int. od koleżanek i kolegów z PGE dystrybucja oddział Skarżysko.

 

 

12.00

15.00

17.00

18.00

 

Sobota 09.06.2018 r.

Msza Święta z Biskupem Adamem – Dzień Dziecka.

Ślub.

Ślub.

Ślub.

 

 

 8.30

 

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

Niedziela 10.06.2018 r.

1. †† Maria i Józef Kusiak.

2. †† Antoni Szczepanik 9 rocz. śmierci; Stanisław Bryk.

 

 

1.  Za Parafian.

2. †† Stanisława i Tadeusz Żurawscy.

 

1. †† Andrzej Sroka, Alina, Eugeniusz, Genowefa Sroka, Marianna i Władysław Garbacz.

2. †† Regina, Władysław Fitas, Władysław Ferenc, Stanisława Fitas.

Intencje Mszy Świętych 28.05 – 03.06.2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 28.05.2018 r.

1. †† Jadwiga Misiowiec w 5 rocznicę śmierci, Józefa i Wojciech Grot.

2. †† Stanisława i Kazimierz Sykulscy; Krystyna, Honorata.

 

 

17.00

 

 

 

Wtorek 29.05.2018 r.        

1. †† Ewa Dziuba, Mirosława, Joanna, Jerzy.

2. †† Genowefa Panek w 1 rocz. śmierci, Adam, Rodziców, Teściów, Rodzeństwo i Pokrewieństwo.

 

 

17.00

 

Środa 30.05.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. † Izabela Brzezińska – 30 dni po śmierci.

 

 

8.30

 

11.00

 

 

17.00

 

 

 

Czwartek 31.05.2018 r. Boże Ciało.

1. † Marcin Ziętek w 6 rocz. śmierci, Jadwiga i Henryk Ziętek; zmarli z Rodziny Ziętek.

 

1. Za Parafian.

2. †† Jadwiga, Antoni, Ryszard Bednarz; Maria i Wojciech Chrapek.

 

1. †† Stanisław Sczepanik, Zdzisław, Leokadia, Romuald, Janusz i Anna z Rodziny Wasików.

2. † Henryk Salata w 12 rocz. śmierci.

 

 

17.00

 

 

 

Piątek 01.06.2018 r. I Piątek.

1. † Matylda Bogusz – intencja od córek.

2. Dziękczynna za wszelkie łaski w Rodzinie z prośbą o błog. Boże i opiekę M.B. Czarneckiej w 5 rocz. ślubu Wioletty i Andrzeja.

 

 

16.00

17.00

18.00

 

Sobota 02.06.2018 r. I Sobota.

Ślub.

1. † Irena Jedynak – od Zarządu Firmy Polstan.

Ślub.

             

 

8.30

 

 

11.00

 

 

17.00

 

Niedziela 03.06.2018 r.

1. †† Teresa, Lech Chrzanowscy; Tomasz Fitas; zmarłych  Trudnosów, i  Chrzanowskich.            .

2. †† Helena, Edward, Ryszard i Andrzej Wąsowscy.

 

1. Za Parafian.

2. †† Sylwester, Edward Leśniewscy; Regina, Mieczysław Szmit, Helena Brandeburg, Bożena Okła, Wiesław Adach zm. Jedynaków i Szmitów.

 

1. †† Stanisława Kowalczyk; Marian, Wiesław, Elżbieta Jedynak.

2. †† Kazimiera, Stanisław, Wanda i Józef Jędrychowscy.

Intencje Mszy Świętych 21.05 – 27.05. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 21.05.2018 r.

1. † Władysław Misiowiec w 10 rocz. śmierci.

2. † Zbigniew Prokopiuk w 8 rocz. śmierci.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 22.05.2018 r.        

1. †† Irena i Bonifacy Śliwak.

2. † Irena Jedynak – int. od wnuków: Edyty, Krzysztofa i Łukasza.

 

 

17.00

 

 

Środa 23.05.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. O błog. Boże opiekę M.B. Wychowawczyni i światło Ducha Świętego dla Ks. Artura Stępień w 14 rocz. święceń kapłańskich.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 24.05.2018 r.

1. Za dusze cierpiące w czyśćcu.

2. †† Longina Chrzan, Alicja Dziura i Monika Marasek.

 

 

17.00

 

 

Piątek 25.05.2018 r.

1. † Halina Pera w 1 rocz. śmierci.

2. †† Zdzisław, Antoni i Marianna Andrzejczyk.

 

 

17.00

 

Sobota 26.05.2018 r.

1. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej Wychowawczyni dla Joanny.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

Niedziela 27.05.2018 r.

1. †† Maria i Janusz Pytlas.

2. †† Stanisława, Wincenty, Zenon Kowalczyk; Maria i Józef Fitas oraz Zygmunt Kusiak.

 

1. Za Parafian.

2. †† Irena Mróz, Tadeusz i Władysław Krawczyńscy.

 

1. † Tadeusz Blinstrub w 19 rocz. śmierci.

2. †† Marek, Bartłomiej, Marianna, Jan Młodawscy, Jolanta Stefaniak.

3. †† Grzegorz Dajczer, Wiesława Dajczer oraz za zmarłych z Rodziny.

Intencje Mszy Świętych 14.05 – 20.05. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 14.05.2018 r.

1. † Gustaw Kusiak.

2. † Waldemar Grot – od uczestników pogrzebu.

 

 

17.00

 

 

 

 

Wtorek 15.05.2018 r.        

1. O łaskę zdrowia, Boże błog. opiekę M.B. Czarneckiej Wychowawczyni dla

dla członków Koła Żywego Różańca z Czarneckiej Góry w dniu patronki koła św. Zofii.

2. † Zofia Saram.

 

 

17.00

 

 

Środa 16.05.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. O błog. Boże opiekę M.B. Wychowawczyni dla Weroniki Słowik w 18 urodziny.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 17.05.2018 r.

1. † Bronisław Sidor – od uczestników pogrzebu.

2. †† Zofia, Józef, Janusz, Zbigniew Kurcbart.

 

 

17.00

 

 

Piątek 18.05.2018 r.

1. †† Helena, Czesław i Dariusz Rak.

2. O błog. Boże dla ks. Grzegorza Lorenca z podziękowaniem za 4 lata kapłaństwa, z prośbą o zdrowie, opiekę M.B. Wychowawczyni i dary Ducha Świętego.

 

 

 

17.00

 

 

Sobota 19.05.2018 r.

 

 

1. O błog. Boże, łaskę zdrowia, opiekę M.B. Czarneckiej dla Mikołaja, Igi, Julii, Jakuba, Katarzyny, Małgorzaty, Damiana, Bartłomieja od Mamy Krystyny i Jana.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

Niedziela 20.05.2018 r. Zesłanie Ducha Świętego.

 

1. †† Marianna, Józef Rupniewscy, Jan, Janina Michał Karbownik.

2. †† Genowefa, Adam Milner; Marianna, Stefan Fitas; Dziadków Trudnosów i Fitasów.

 

1. Za Parafian.

2. †† Marian, Sabina Wojakowscy; Bożena Jankowicz.

 

1. † Zbigniew Dulewicz – 30 dzień po śmierci.

2. †† Ignacy, Jerzy, Czesława, Marianna Młynarczyk; Genowefa i Bronisław Wąsowscy.

Intencje Mszy Świętych 07.05 -13.05. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 07.05.2018 r.

1. Wypominki Roczne.

2. † Janina Niebudek w 30 dzień po śmierci.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 08.05.2018 r. – Św. Stanisława Patrona Polski

1. †† Stefan Misiowiec, Zofia, Stefan, Edward.

2. †† Stanisława, Franciszek.

 

 

17.00

 

Środa 09.05.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. † Stanisława Andrzejczyk.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 10.05.2018 r.

1. † Bogdan Kaczmarczyk.

2. † Joanna Nowak – od uczestników pogrzebu.

 

 

17.00

 

 

 

Piątek 11.05.2018 r.

1. O błogosławieństwo Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni dla Kamila w 5 rocz. urodzin.

2. † Karolina Kos.

 

 

17.00

 

 

Sobota 12.05.2018 r.  

1. † Zofia Połeć.

2. † Eugeniusz Szewczykowski w 4 rocz. śmierci.

 

 

8.30

 

 

 

11.00

 

 

17.00

Niedziela 13.05.2018 r.

1. O błog. Boże, łaskę zdrowia, opiekę M.B. Czarneckiej dla Stanisława

Milner w 85 rocz. urodzin.

2. †† Marianna, Józef Kijak, Bronisława, Bolesław i Henryk Misiowiec.

 

1. Za Parafian.

2. †† Zofia Fitas i zmarli z Rodziny Fitasów.

 

1. †† Janina i Kazimierz Młynarczyk.

Intencje Mszy Świętych 30.04 – 06.05.2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 30.04.2018 r.

1. † Halina Pera.

2. †† Marian, Teresa, Marcel, Jan, Marianna Fitas.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 01.05.2018 r.      

1. †† Józef Jedynak, Eugeniusz i Janina Łuczyńscy.

2. † Irena Jedynak – int. od syna Andrzeja.

 

 

17.00

 

Środa 02.05.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. †† Teresa, Tadeusz, Zygmunt Gontek, Urszula Adam Reczyńscy.

 

 

8.30

 

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

 

Czwartek 03.05.2018 r. Królowej Polski

1. O Boże błog. opiekę M.B. Czarneckiej dla Doroty i Waldemara w 27 rocz. ślubu.

2. O Boże błog. opiekę M.B. Czarneckiej i potrzebne łaski dla Jakuba w 18.

rocz. urodzin.

 

1. † Helena i Michał Krawczyński.

2. † Barbara Ślusarczyk.

 

1. O powołania kapłańskie i zakonne.

2. O Boże błog. opiekę M.B. Wychowawczyni dla Huberta w 18 rocz. urodzin – int. od dziadków.

 

17.00

 

Piątek 04.05.2018 r. I Piątek.

1. † Waldemar Grot.

 

 

17.00

        

 

 

Sobota 05.05.2018 r. I Sobota.

1. †† Wacław Trudnos, Helena, Stanisław i Mieczysław Młynarczyk.

2. †† Longina Chrzan, Alicja, Andrzej Dziura, Monika, Julian Marasek, Bronisław Chrzan.     

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

17.00

 

Niedziela 06.05.2018 r.

1. † Marian Opara w 19 rocz. śmierci.

2. †† Stefania, Józefa Jedynak; Halina Pera; Stefan Wotliński.

 

1. Za Parafian.

2. †† Irena i Władysław Łuczyńscy.

 

1. †† Czesław i Genowefa Dudzic oraz ich krewni.

2. † Stanisław Młynarczyk.

Intencje Mszy Świętych 23.04 – 29.04.2018 r.

 

17.00

 

Poniedziałek 23.04.2018 r św. Wojciecha Patrona Polski.

1. Dziękczynna za udzielone łaski rodzinie Wolff z prośbą o dalszą opiekę M.B. Czarneckiej, o zdrowie dla chorej synowej i opiekę dla wnuczki.

 

17.00

 

Wtorek 24.04.2018 r.        

1. BIERZMOWANIE.

 

 

17.00

Środa 25.04.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

 

 

17.00

 

Czwartek 26.04.2018 r.

1. † Jerzy Wojciech Ciaś.

 

 

17.00

 

 

Piątek 27.04.2018 r.

1. † Joanna Nowak w 30 dzień po śmierci.

2. † Anna Grzeszczak w 30 dzień po śmierci.

 

 

17.00

 

 

Sobota 28.04.2018 r.

1. † Bronisław Sidor – od uczestników pogrzebu.

2. O błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, opiekę M.B. Czarneckiej dla Mikołaja, Igi, Julii, Jakuba, Katarzyny, Małgorzaty, Damiana i Bartłomieja od Mamy Krystyny i Jana.  

 

8.30

 

 

11.00

 

 

 17.00

 

Niedziela 29.04.2018 r.

1. †† Jolanta, Marcin Góreccy, Zdzisław Kos, Stefania i Józef Jedynak.

2. †† Florentyna, Jan Bryk; Marianna i Stanisław Ślifierz.

 

1. Za Parafian.

2. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, opiekę M.B. Czarneckiej dla Zofii w 82 rocznicę urodzin.

 

1. †† Mieczysław w 14 rocz. śmierci, Marianna w 10 rocz. śmierci Moczarscy, Aniela Jedynak.

Intencje Mszy Świętych 16.04 – 22.04.2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 16.04.2018 r.

1. † Bronisław Sidor 30 dni po śmierci.

2. † Janina Gula – od uczestników pogrzebu.

 

 

17.00

 

Wtorek 17.04.2018 r.        

1. Za Dusze cierpiące w Czyśćcu.

 

 

17.00

Środa 18.04.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

 

 

17.00

 

Czwartek 19.04.2018 r.

1. †† Marianna i Józef Młynarczyk.

 

 

17.00

 

Piątek 20.04.2018 r.

1. † Dariusz Młynarczyk 30 dni po śmierci.

 

 

15.00

 

16.00

 

17.00

 

Sobota 21.04.2018 r.

Ślub. Szmit – Cuper.

   

Ślub. Leśniewska – Krzemiński.

 

1. † Stanisław Sroka w 9 rocz. śmierci.

 

 

8.30

 

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

Niedziela 22.04.2018 r.

1. †† Stanisława Ciaś w 5 rocz. śmierci, Franciszek Ciaś oraz zmarłych z

Rodzin Ciasiów i Stąporów.

2. † Jerzy Bogusz w 43 rocz. śmierci.

 

1. Za Parafian.

2. † Stanisława Andrzejczyk.

 

1. †† Jan i Apolonia Opara.

2. †† Czesław i Genowefa Dudzic oraz ich krewni.

Intencje Mszy Świętych 09.04 -15.04.2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 09.0.2018 r.

1. † Zdzisław Warzyński.

2. † Janina Gula – od uczestników pogrzebu.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 10.04.2018 r.        

1. O dar dialogu między małżonkami Andrzejem i Wiolettą i potrzebne łaski w małżeństwie.

 

 

17.00

Środa 11.04.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

 

 

17.00

 

Czwartek 12.04.2018 r.

1. †† Józef, Józefa Wojtkiewicz.

 

 

17.00

 

Piątek 13.04.2018 r.

1. † Joanna Nowak – od koleżanek i kolegów ze stacji PKP Końskie.

 

 

17.00

 

 

Sobota 14.04.2018 r.

1. †† Robert i Mieczysław Salata.

2. † Edward Młynarczyk w 6 r. śmierci.

         

 

8.30

 

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

 

Niedziela 15.04.2018 r.

1. †† Gustaw Rupniewski w 20 rocz. śmierci, Janina Rupniewska.

2. †† Adam Polewany w 7 rocz. śmierci, Jadwiga Matysiak w 18 rocz.    śmierci, Jan, Edward, Helena Polewany, Jan i Bronisława Piotrowscy.

 

1. Za Parafian.

2. †† Genowefa, Wincenty, Krystyna, Zofia, Adam Kowalczyk; Maria i Franciszek Włodarczyk.

 

1. †† Mariusz Młynarczyk, Edward, Józefa i Ignacy Młynarczyk.

2. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej dla Joanny i Jakuba Ceckich w 1 rocz. ślubu.

 

Intencje Mszy Świętych 02.04 – 08.04.2018 r.

 

8.30

 

 

11.00

 

 

 17.00

 

 

 

Poniedziałek Wielkanocny 02.0.2018 r.

1. †† Józef, Janina, Ryszard, Tomasz Krakowiak.

2. † Halina Pera.

 

1. † Marek Matynia w 5 rocz. śmierci.

2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Szymka, Oli, Jasia i Antosia.

 

1. Wypominki roczne.

2. O zdrowie, Błogosławieństwo Boże, nieustanną opiekę M.B. Wychowawczyni dla Kacpra w 22 rocz. urodzin.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 03.04.2018 r.        

1. †† Anna i Ryszard Zapała oraz zmarłych z Rodzin Śliwaków i Zpałów.

2. † Janina Gula w 30 dzień po śmierci.

 

 

17.00

 

 

Środa 04.04.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. O Boże Błog., opiekę M.B. Czarneckiej, pomyślne zdanie matury w 18 rocz. urodzin dla Wojciecha.

 

 

17.00

 

I Czwartek 05.04.2018 r.

1. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

 

 

17.00

 

I Piątek 06.04.2018 r.

1. † Longina Chrzan, Monika Marasek.

 

 

17.00

 

 

 

Sobota 07.04.2018 r.

1. †† Franciszek, Anna Kołodziejczyk, zmarłych z Rodziny Kołodziejczyków.

2. †† Marianna, Michał Pokusa, Jan Sroka.

           

 

8.30

 

 

 11.00

 

 

 

17.00

Niedziela Miłosierdzia Bożego 08.04.2018 r.

1. †† Walentyna, Bronisława, Antoni Rurarczyk.

2. O błog. Boże i  opiekę M.B. Wychowawczyni dla Martyny w 14 rocz. urodzin.

 

1. Za Parafian.

2. † Stefan Dziubiński.

3. †† Władysław, Stanisława i Władysław Zbróg.

 

1. †† Józef, Krystyna, Genowefa i Hieronim Młynarczyk.

2. † Józef Gwarek w 1 r. śmierci.

Intencje Mszy Świętych 26.03 – 01.04.2018 r.

 

17.00

 

Poniedziałek 26.03.2018 r.

1. † Genowefa Okła w 1 rocz. śmierci, Franciszka, Władysław, Władysław Okła.

 

17.00

 

Wtorek 27.03.2018 r.        

1. O błog. Boże, Dary Ducha Świętego, opiekę M.B. Wychowawczyni potrzebne łaski dla Pawła Żak w 18 rocz. urodzin.

 

17.00

 

Środa 28.03.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. O Boże błog, łaskę zdrowia i opiekę M.B. Czarneckiej dla Roberta.

 

 

18.00

 

Wielki Czwartek 29.03.2018 r.

1. † Tadeusz Orman.

 

 

17.00

 

 Wielki Piątek 30.03.2018 r.

Droga Krzyżowa – Po niej LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU.

 

 

19.00

 

Wielka Sobota 31.03.2018 r.

LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ.

 

 

6.00

 

8.30

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

Niedziela Wielkanocna 01.04.2018 r.

  1. † Sławomir Ogłoza – w miesiąc po śmierci.

 

1. † Zbigniew Brzeziński.

2. † Zygmunt Galus.

 

1. Za Parafian.

2. †† Andrzej, Helena, Eugeniusz Trudnos; Władysław, Stanisława Pera.

 

1. †† Zbigniew, Helena, Edward, Ryszard Stępień.

2. †† Kazimierz Kusztal oraz zmarłych z Rodzin Kusztalów, Millerów, Chrapków i Wilków.

Intencje Mszy Świętych 19.03 – 25.03. 2018 r.

 

17.00

 

Poniedziałek 19.03.2018 r. Uroczystość św. Józefa.

1. † Józef Wiśniewski – od Synów z Żonami.

 

 

17.00

 

Wtorek 20.03.2018 r.      

1. †† Stanisława w 20 rocz. śmierci, Mirosław i Bronisław Trudnos.

 

 

17.00

Środa 21.03.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

 

 

17.00

 

Czwartek 22.03.2018 r.

1. †† Danuta, Maria i Jan Piec.

 

 

17.00

 

 

Piątek 23.03.2018 r.

1. Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, opiekę macierzyńską Pani Czarneckiej dla Heleny.

 

 17.00

 

Sobota 24.03.2018 r.

1. †† Helena, Czesław, Dariusz Rak.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

 

17.00

 

 

 

Niedziela 25.03.2018 r. Niedziela Palmowa.

1. †† Gabriela, Edward, Bronisław Brzeziński.

2. † Janina Rupniewska w 11 rocz. śmieci i Gustaw Rupniewski.

 

1. Za Parafian.

2. O Boże Błogosławieństwo opiekę M.B. Wychowawczyni, Światło Ducha Świętego dla Mikołaja w 18 roczn. urodzin.

 

1. O Błogosławieństwo Boże i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Mai i Wojciecha.

2. †† Marianna, Marian, Henryk i Małgorzata Garbacz.

 

Intencje Mszy Świętych 12.03 – 18.03.2018 r.

 

17.00

 

Poniedziałek 12.03.2018 r.

1. † Longina Chrzan – od zakładu Pogrzebowego Eden.

 

 

17.00

 

Wtorek 13.03.2018 r.        

1. † Jan Nowak w 30 dzień po śmierci.

 

 

17.00

 

 

 

Środa 14.03.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. O zdrowie, Boże błog. i opiekę M.B. Wychowawczyni, Dary Ducha  Świętego dla Natalii, Tomasza, Damiana, Joanny, Kacpra, Wiktorii,  Klaudii, Kamila oraz zdanie matury dla Kamila – od Rodziców.

 

 

17.00

 

Czwartek 15.03.2018 r.

1. † Longina Chrzan – od uczestników pogrzebu.

 

 

17.00

 

Piątek 16.03.2018 r.

1. † Czesław i Danuta Krzyważnia.

 

 

17.00

 

Sobota 17.03.2018 r.

1. † Longina Chrzan – od uczestników pogrzebu.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

Niedziela 18.03.2018 r.

1. †† Genowefa, Wincenty i Krystyna Kowalczyk.

2. † Zofia Tomala w 3 rocz. śmierci.

 

1. Za Parafian.

2. †† Edward Szmit w 2 rocz. śmierci, Jadwiga i Jerzy Szmit.

 

1. † Józefa Krawczyńska.

2. † Dariusz Młodawski w 3 rocz. śmierci.

 

Intencje Mszy Świętych 05.03 – 11.03. 2018 r.

 

17.00

 

Poniedziałek 05.03.2018 r.

1. Wypominki Roczne.

 

 

17.00

 

Wtorek 06.03.2018 r.

1. † Longina Chrzan 30 dzień po śmierci – od Parafian z Czarnej.

 

 

17.00

 

 

Środa 07.03.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. O Boże błog. zdrowie i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Damiana, Kamila, Joanny, Natalii, Kacpra, Wiktorii, Klaudii i Rodziców.

 

 

17.00

 

Czwartek 08.03.2018 r.

1. † Jan Nowak – od mieszkańców Stąporkowa z ulicy Norwida 8.

 

 

17.00

 

Piątek 09.03.2018 r.

1. † Longina Chrzan – 30 dni po śmierci.

 

 

17.00

 

       

Sobota 10.03.2018 r.

1. † Władysława – 5 rocz. śmierci i Józef Chałubińscy.

2. † Stanisława Andrzejczyk.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

 

17.00

Niedziela 11.03.2018 r.

1. † Zygmunt, Marianna, Stanisław Kusiak; Stanisława, Wincenty, Zenon Kowalczyk.

2. † Józef, Marianna, Bronisława, Franciszek, Julian Kijak.

 

1. Za Parafian.

2. † Matylda Bogusz w 4 rocz. śmierci.

 

 

1. † Marian Stradomski w 5 rocz. śmierci.

2. † Józef Walus.