PARAFIA: INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
Intencje Mszy świętych: 18 – 24.03.2024 r.
Poniedziałek 18.03.2024 r. – rekolekcje wielkopostne | |
11:00 | 1. † Danuta Kos – int. od rodziny Brzozowskich. |
17:00 | 1. † † Eugeniusz, Janina Łuczyńscy, Genowefa, Józef – Czesław, Waldemar Jedynakowie. |
Wtorek 19.03.2024 r.- rekolekcje wielkopostne – św. Józefa | |
11:00 | 1. † Lech Swat – int. od rodziny Perzyńskich. |
17:00 | 1. O łaskę zdrowia dla Józefa. |
Środa 20.03.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Dariusz Młodawski – 9 rocznica śmierci. | |
Czwartek 21.03.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Bogumiła, Kazimierz Bednarz. |
2. † Lech Swat – int. od brata Sławomira z rodziną. | |
Piątek 22.03.2024 r. | |
17:00 | 1. † Lech Swat – int. od uczestników pogrzebu. |
2. † Henryk Bracik. | |
Sobota 23.03.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Stanisław Kusiak – 40. rocznica śmierci, Jadwiga i zmarli z rodziny. |
Niedziela 24.03.2024 r. Niedziela Palmowa | |
08:30 | 1. †† Gabriela, Edward Góreccy, Celina, Bronisław, Zofia, Antoni Brzezińscy. |
2. †† Janina Rupniewska – 17. rocznica śmierci, Gustaw Rupniewski. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Marianna, Marian, Henryk, Anna, Małgorzata Garbacz. | |
17:00 | 1. †† Władysława, Władysław Zbróg. |
2. † Wiesława Młodawska – 4. rocznica śmierci. | |
Intencje Mszy świętych: 11 – 17.03.2024 r.
Poniedziałek 11.03.2024 r. | |
17:00 | 1. † Marian Stradomski – 11. rocznica śmierci. |
2. † Helena Malinowska – int. od uczestników pogrzebu. | |
Wtorek 12.03.2024 r. | |
17:00 | 1. Za zmarłych cierpiących w czyśćcu. |
2. † Mirosława Krzystek – int. od Anny i Gracjana Basiak z dziećmi. | |
Środa 13.03.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Ewa Migałka – 1. rocznica śmierci; Andrzej Migałka – 17. rocznica śmierci. | |
Czwartek 14.03.2024 r. | |
17:00 | 1. † Stanisław Bednarek – 6. rocznica śmierci. |
2. † Danuta Kos – int. od uczestników pogrzebu. | |
Piątek 15.03.2024 r. | |
17:00 | 1. † Danuta Kos – int. od Doroty i Waldemara. |
2. † Aleksandra Serek – int. od uczestników pogrzebu. | |
Sobota 16.03.2024 r. | |
17:00 | 1. † Zbigniew Potocki. |
2. †† Patryk, Dariusz Młynarczyk. | |
Niedziela 17.03.2024 r. Rekolekcje Wielkopostne | |
08:30 | 1. †† Marianna, Bronisława, Józef, Franciszek, Julian Kijak. |
2. †† Genowefa, Wincenty, Krystyna Kowalczyk. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Jan, Zofia Tomala. | |
17:00 | 1. †† Maria, Edward, Andrzej, Ryszard Wąsowscy. |
2. †† Henryk, Czesława Plewa. |
Intencje Mszy świętych: 4 – 10.03.2024 r.
Poniedziałek 4.03.2024 r. | |
17:00 | 1. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. |
2. † Aleksandra Serek – int. od Jadwigi. | |
Wtorek 5.03.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Władysława, Józef Kusztal, Halina, Stefania, Stefan Drzewieccy. |
2. † Mirosława Krzystek – int. od Doroty Łukomskiej. | |
Środa 6.03.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Cecylia, Stanisław Pancer. | |
Czwartek 7.03.2024 r. | |
17:00 | 1. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. |
2. †† Marianna, Krzysztof, Wojciech Kwiecień. | |
Piątek 8.03.2024 r. | |
17:00 | 1. † Krzysztof Łukomski – int. od mieszkańców z Czarnej. |
2. † Iwona Żak – int. od rodziny Wyderskich. | |
Sobota 9.03.2024 r. | |
17:00 | 1. † Halina Stąporek – 11. rocznica śmierci. |
2. † Henryk Stąporek. | |
Niedziela 10.03.2024 r. | |
08:30 | 1. †† Barbara, Roman Rzepeccy, Zofia Wojakowska. |
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy, Kazimierz Mufazałów. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Leszek, Czesław, Stefan Dziubińscy. | |
17:00 | 1. †† Krystyna, Bogdan Kaczmarczyk. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla wnuczki Oliwii Kruk – w 18. rocznicę urodzin. |
Intencje Mszy świętych: 26.02 – 3.03.2024 r.
Poniedziałek 26.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Stanisława Kurp – int. od rodziny Galusów. |
2. † Iwona Żak – int. od rodziny Wyderskich. | |
Wtorek 27.02.2024 r. | |
17:00 | 1. O szczęśliwą operację dla Gabrieli. |
2. † Mirosława Krzystek – int. od koleżanek z Czarnieckiej Góry. | |
Środa 28.02.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Mirosława Krzystek – int. od siostry Krystyny. | |
Czwartek 29.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Mirosława Krzystek – int. od Agnieszki i Anny z rodzinami. |
2. †† Hieronima, Zofia, Henryk, Stanisław, Kazimierz, Władysław, Sylwester. | |
Piątek 1.03.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Wiesław Gąsiorek – 1. rocznica śmierci, Jadwiga, Stanisław Szmit. |
2. † Iwona Żak – int. od Wiesława i Anny Żak. | |
Sobota 2.03.2024 r. | |
17:00 | 1. † Mirosława Krzystek – int. od sąsiadów Wioli i Rafała Bugajskich. |
2. † Aleksandra Serek – int. od Zakładu pogrzebowego. | |
Niedziela 3.03.2024 r. | |
08:30 | 1. †† Anna, Michalina, Wincenty, Józef Grzelka. |
2. † Dorota Młynarczyk. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Artura Sionko – w 40. rocznicę urodzin. | |
17:00 | 1. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Weroniki i Rafała w 10. rocznicę ślubu. |
2. †† Władysława, Józef Chałubińscy, Józefa, Wincenty Fitas. |
Intencje Mszy świętych: 19 – 25.02.2024 r.
Poniedziałek 19.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryka Bartkiewicz – 10. rocznica śmierci. |
2. † Stanisława Kurp – -int. od rodziny Słoków. | |
Wtorek 20.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Zygmunt Kusztal – int. od uczestników pogrzebu. |
2. †† Henryk, Stefania, Kazimierz Warzyńscy, Stanisława, Kazimierz. | |
Środa 21.02.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Mirosława Krzystek – int. od Koła Gospodyń. | |
Czwartek 22.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Zygmunt Kusztal – int. od Koła Gospodyń z Czarnej. |
2. † Mirosława Krzystek – int. od uczestników pogrzebu. | |
Piątek 23.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Stanisława Kurp – int. od rodziny Widulińskich. |
2. † Maria Taler – int. od uczestników pogrzebu. | |
Sobota 24.02.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Celina, Marian, Waldemar Grot. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Jadwigi i Waldemara Młynarczyk w 50. rocznicę ślubu. | |
Niedziela 25.02.2024 r. | |
08:30 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Magdaleny w 21. rocznicę urodzin. |
2. †† Teodora, Józef, Helena, Stanisław Ciura, Jadwiga, Bogusław Buczkowscy, Katarzyna Brzezińska. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Janusz Szczepanik – 3. rocznica śmierci. | |
17:00 | 1. †† Marianna, Wacław Kowalczyk, Józef Kuśmierczyk. |
2. † Mieczysław Sionko. |
Intencje Mszy świętych: 12 – 18.02.2024 r.
Poniedziałek 12.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryk Bracik – int. od Zakładu Pogrzebowego. |
2. † Stanisława Kurp – int. od Agnieszki z mężem. | |
Wtorek 13.02.2024 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Anny i Grzegorza w 25. rocznicę ślubu. |
2. † Zygmunt Kusztal – int. od rodziny Rubców i Pawłowskich. | |
Środa 14.02.2024 r. Środa Popielcowa | |
9:00 | 1. † Za cierpiących w czyśćcu. |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Henryk, Stefania, Kazimierz Warzyńscy. | |
Czwartek 15.02.2024 r. | |
17:00 | 1. Za cierpiących w czyśćcu. |
2. † Zygmunt Kusztal – int. od Administracji ŚCR. | |
Piątek 16.02.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Roman, Weronika, Jan, Marianna Sikora, Stanisława Zdral, Edyta Buman. |
2. † Iwona Żak – int. od Wiesława i Anny Żak z rodziną. | |
Sobota 17.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryk Bracik – int. od chrześnicy Agaty z rodziną. |
2. † Alfreda Kołodziej – int. od Jadwigi Kołodziej z rodziną. | |
Niedziela 18.02.2024 r. | |
8:30 | 1. †† Alina, Eugeniusz, Andrzej, Genowefa Sroka, Helena, Antoni, Elżbieta, Tadeusz Zamachowscy. |
2. † Piotr Kaczmarczyk. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Jan, Henryka, Ryszard Wróbel. | |
17:00 | 1. †† Anna, Andrzej Dudzik, Maria, Aleksy Leuszkiewicz. |
2. †† Wanda i Józef Stachurowie. |
Intencje Mszy świętych: 5 – 11.02.2024 r.
Poniedziałek 5.02.2024 r. | |
17:00 | 1. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych. |
2. †† Longina Chrzan, Bronisław, Monika, Julian Marasek, Alicja, Andrzej Dziura. | |
Wtorek 6.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Dorota Młynarczyk. |
2. † Stanisława Kurp – int. od córki z mężem. | |
Środa 7.02.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Jacka w 60. rocznicę urodzin i kolejną rocznicę urodzin Kamili. | |
Czwartek 8.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Adam Maciążek – 2. rocznica śmierci. |
2. † Henryk Bracik – int. od Ryszarda Bracika z rodziną. | |
Piątek 9.02.2024 r. | |
17.00 | 1. † Stanisława Kurp – int. od Adriana z żoną. |
2. † Zygmunt Kusztal – int. od rodziny Kusztali. | |
Sobota 10.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Stanisława, Franciszek. |
2. † Irena, Stefan Kloczkowscy. | |
Niedziela 11.02.2024 r. | |
8.30 | 1. † Dorota Staniszewska. |
2. †† Daniela, Ryszard Polewany, Stanisława, Władysław Pawłowscy. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Henryk Bracik – int. od Danuty Buchcic z rodziną. | |
17.00 | 1. †† Janina, Stefan Adach, zmarli z rodzin: Nitkowskich, Stachera. |
2. †† Marianna, Edward Michalscy. |
Intencje Mszy świętych: 29.01. – 4.02.2024 r.
Poniedziałek 29.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Krystyna Domagała – int. od koleżanek. |
2. † Alfreda Kołodziej – int. od Zakładu Pogrzebowego. | |
Wtorek 30.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryk Bracik – int. od siostry Krystyny z dziećmi. |
2. † Krystyna Domagała – int. od Zakładu Pogrzebowego. | |
Środa 31.01.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Stanisława Kurp – int. od Zakładu Pogrzebowego. | |
Czwartek 1.02.2024 r. | |
17:00 | 1. O powołania kapłańskie i zakonne. |
2. † Władysław Wołczyński – 8. rocznica śmierci. | |
Piątek 2.02.2024 r. – Ofiarowanie Pańskie | |
9.00 | 1. W intencji Panu Bogu wiadomej. |
17.00 | 1. † Krystyna Domagała – int. od rodziny Połciów. |
2. † Stanisława Kurp – int. od członkiń Żywego Różańca z Czarnieckiej Góry. | |
Sobota 3.02.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryk Bracik – int. od siostry Teresy z rodziną. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, dary Ducha Świętego dla Patrycji i Kacpra. | |
Niedziela 4.02.2024 r. | |
8.30 | 1. † Agata Duma |
2. †† Irena, Władysław – 20. rocznica śmierci, Stanisław – 5. rocznica śmierci Łuczyńscy. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Zygmunt Żelazny. | |
17.00 | 1. †† Roman, Ryszarda, Jerzy Szymańscy, Stanisław Wilk. |
2. †† Helena, Jan Gonciarz, Mirosław. |
Intencje Mszy świętych: 22 – 28.01.2024 r.
Poniedziałek 22.01.2024 r. – Uroczystość św. Wincentego Pallottiego | |
17:00 | 1. Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, dary Ducha Świętego dla Grzegorza i Jacka w 60. rocznicę urodzin. |
2. W intencjach złożonych przez wstawiennictwo św. Wincentego Pallottiego. | |
Wtorek 23.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryk Bracik – int. od rodziny Galusów. |
2. † Wiesława Basiak – int. od sąsiadów z Czarnej. | |
Środa 24.01.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Stanisława Kurp – int. od uczestników pogrzebu. | |
Czwartek 25.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryk Bracik – int. od brata Stanisława. |
2. † Krystyna Domagała – int. od męża i córek. | |
Piątek 26.01.2024 r. | |
17.00 | 1. † Krystyna Domagała – int. od pracowników Starostwa Powiatowego w Końskich. |
2. † Stanisława Kurp – int. od rodziny Stradomskich. | |
Sobota 27.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Zbigniew Kos – 1. rocznica śmierci. |
2. † Henryk Bracik – int. od koleżanek. | |
Niedziela 28.01.2024 r. | |
08:30 | 1. †† Maria, Tadeusz, Bogusław Werens, Anna, Józef, Gabriela, Edward Góreccy. |
2. †† Regina, Stanisław Wojdała. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Henryk Bracik – int. od brata Tadeusza z rodziną. | |
17.00 | 1. † Henryk Bracik – int. od brata Krzysztofa z rodziną. |
2. † Zygmunt Kusztal – int. od rodziny. |
Intencje Mszy świętych: 15 – 21.01.2024 r.
Poniedziałek 15.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryk Bracik – int. od żony. |
2. † Wiesława Basiak – int. od sąsiadów z Czarnej. | |
Wtorek 16.01.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Marianna, Henryk, Władysława, Marianna, Józef Stradomscy. |
2. †† Waldemar, Władysława, Franciszek Widulińscy. | |
Środa 17.01.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Sławomir Gontek – int. od Zakładu Pogrzebowego. | |
Czwartek 18.01.2024 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, dary Ducha Świętego dla Natalii z okazji urodzin. |
2. †† Stanisław, Mieczysława Dytman, Stefan, Wiesława Gruda. | |
Piątek 19.01.2024 r. | |
17.00 | 1. † Henryk Bracik – int. od rodziny Stradomskich. |
2. † Edward Owczarczyk – 3 rocznica śmierci. | |
Sobota 20.01.2024 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Anny i Tadeusza w 45 rocznicę ślubu. |
2. † Krystyna Domagała – int. od uczestników pogrzebu. | |
Niedziela 21.01.2024 r. | |
08:30 | 1. † Dorota Młynarczyk. |
2. †† Jadwiga, Zdzisław Kusztal. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Janusz Górecki – 5 rocznica śmierci. | |
17.00 | 1. †† Irena Jedynak- 14 rocznica śmierci, Ryszard Jedynak, Julia, Piotr, Jan Chrapek, Barbara Wrotniak. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia dla Iwony. |
Intencje Mszy świętych: 8-14.01.2024 r.
Poniedziałek 8.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Henryk Bracik – int. od córki Katarzyny. |
2. † Wiesława Basiak – int. od uczestników pogrzebu. | |
Wtorek 9.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Jerzy Fitas – int. od Zakładu Pogrzebowego. |
2. † Henryk Bracik – int. od rodziny Zdral i Maleszak. | |
Środa 10.01.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Janiny w 85. rocznicę urodzin oraz o opiekę Maryi dla dzieci, wnuków i prawnuków. | |
Czwartek 11.01.2024 r. | |
17:00 | 1. † Jerzy Fitas – int. od dyrekcji i pracowników Publicznego Przedszkola w Stąporkowie. |
2. † Wiesława Basiak – int. od pracowników i emerytów Przychodni w Stąporkowie. | |
Piątek 12.01.2024 r. | |
17.00 | 1. † Henryk Bracik – int. od siostry Józefy. |
2. † Stanisława Andrzejczyk. | |
Sobota 13.01.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Cecylia, Jerzy, Grzegorz Kusztal. |
2. † Wiesława Basiak – int. od Zakładu Pogrzebowego. | |
Niedziela 14.01.2024 r. | |
08:30 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia dla Marty i Darii. |
2. †† Halina, Kazimierz Kusztal, Henryk Wilk. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Albert Sidor – 5. rocznica śmierci. | |
17.00 | 1. † Henryk Bracik – int. od pracowników Działu Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze. |
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Joanny i Klaudii. | |
Intencje Mszy świętych: 1-7. 01.2024 r.
Poniedziałek 01.01.2024 r. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi | |
08:30 | 1. † Dorota Młynarczyk. |
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Kacpra z okazji urodzin. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. | |
17:00 | 1. Wypominki roczne. |
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Henryki Szczepanik w 75. rocznicę urodzin. | |
Wtorek 02.01.2024 r. | |
17:00 | 1. †† Genowefa Panek i zmarli z rodziny. |
2. † Jerzy Fitas – int. od Wandy Mościńskiej. | |
Środa 03.01.2024 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Mirosława Jedynak – w rocznicę śmierci, Józef, Helena Zapała, Zbigniew Szejna. | |
Czwartek 04.01.2024 r. | |
17:00 | 1. O powołania kapłańskie i zakonne. |
2. † Henryk Bracik – int. od uczestników pogrzebu. | |
Piątek 05.01.2024 r. | |
17.00 | 1. † Krzysztof Łukomski – int. od Koła Gospodyń z Czarnej. |
2. † Jerzy Fitas – int. od mieszkańców Grzybowa. | |
Sobota 06.01.2024 r. Objawienie Pańskie | |
08:30 | 1. †† Jan Szmit, Marianna, Czesław Młodawscy. |
2. †† Alicja, Andrzej Dziura, Monika, Julian Marasek, Longina, Bronisław Chrzan. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Henryk Bracik – int. od syna Tomasza. | |
17:00 | 1. †† Kazimiera, Stanisław, Janina, Zygmunt, Wanda, Józef Jędrychowscy, Józefa, Władysław, Wacław Sroka. |
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia na dalsze lata życia dla Celiny i Stanisława Rowińskich z okazji 51 rocznicy ślubu oraz ich dzieci, wnuków i ich rodzin. | |
Niedziela Chrztu Pańskiego 07.01.2024 r. | |
08:30 | 1. †† Genowefa, Bronisław Słoka, Stanisława, Jan, Józef Lachowski. |
2. †† Andrzej Pawlik – w rocznicę śmierci, Wanda, Elżbieta, Maciej Pawlik. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Elżbiety i Henryka Grot w 50. rocznicę ślubu. | |
17.00 | 1. † Marian Durlik. |
2. |
Intencje Mszy świętych: 25-31.12.2023 r.
Poniedziałek 25.12.2023 r. Boże Narodzenie | |
08:30 | 1. †† Albert, Janina, Stanisław, Andrzej, Adam Sidor, Antoni, Stanisława, Zofia, Czesław Rozmus. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Antoniny w 80. rocznicę urodzin. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Krzysztofa w rocznicę urodzin. | |
17:00 | 1. † Zbigniew Kos. |
2. † Halina Kusztal. | |
Wtorek 26.12.2023 r. Św. Szczepana | |
08:30 | 1. † Wiesław Taler – int. od uczestników pogrzebu. |
2. † Halina Piotrowska | |
11:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Adama Krzysztofika. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, zdrowie, potrzebne łaski dla Julii w 18. rocznicę urodzin. | |
17:00 | 1. † Kamil Dzwonnik – int. od cioci Elżbiety z Lublina z dziećmi i wnukami. |
2. † Stanisława Grot – int. od uczestników pogrzebu. | |
Środa 27.12.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Łucja Walus – int. od uczestników pogrzebu. | |
Czwartek 28.12.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Celina i Bronisław Brzezińscy. |
2. †† Maria, Aleksy Leuszkiewicz – w rocznicę śmierci, Anna, Andrzej Dudzik. | |
Piątek 29.12.2023 r. | |
17.00 | 1. † Józef Szmigiel – 7. rocznica śmierci. |
2. † Kazimierz Kłosowski – int. od Doroty. | |
Sobota 30.12.2023 r. | |
17:00 | 1. † Sławomir Gontek – int. od uczestników pogrzebu. |
2. | |
Niedziela 31.12.2023 r. Święto Świętej Rodziny | |
08:30 | 1. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Grzegorza Ciury i jego rodziny. |
2. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Sylwester, Grzegorz Nowak. | |
17:00 | 1. † Krzysztof Łukomski – int. od Koła Gospodyń. |
2. † Jerzy Fitas – int. od uczestników pogrzebu. | |
Intencje Mszy świętych: 18 – 24.12.2023 r.
Poniedziałek 18.12.2023 r. | |
11:00 | W intencji Panu Bogu wiadomej. |
17:00 | 1. † Kamil Dzwonnik – int. od koleżanek i kolegów z klasy Technikum w Końskich. |
2. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Iwony. | |
Wtorek 19.12.2023 r. | |
11:00 | W intencji Panu Bogu wiadomej. |
17:00 | 1. † Dariusz Młodawski. |
2. †† Barbara, Mieczysław Ślusarczyk. | |
Środa 20.12.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Kazimierz, Stefania, Grzegorz Obratańscy. | |
Czwartek 21.12.2023 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, zdrowie dla Kamila, Joanny, Wiktorii, Kacpra i Klaudii. |
2. † Zbigniew Potocki – int. od rodzin Wodeckich i Obcowskich. | |
Piątek 22.12.2023 r. | |
17.00 | 1. †† Janina i Stanisław Słoka. |
2. † Zbigniew Potocki – int. od brata Waldemara z rodziną. | |
Sobota 23.12.2023 r. | |
17:00 | 1. † Mirosław Stępień. |
2. †† Zofia Stuleblak, Robert, Mieczysław Salata. | |
Niedziela 24.12.2023 r. | |
08:30 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, zdrowie, dary Ducha Świętego dla rodziny Steców, o nawrócenie Jakuba. |
2. † Stanisław Grot. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Moniki, Łukasza Sepskich oraz ich dzieci. |
Intencje Mszy św.: 11 – 17.12.2023 r.
Poniedziałek 11.12.2023 r. | |
17:00 | 1. † Klementyna Ciaś – 2. rocznica śmierci. |
2. † Zofia Janus – int. od Zakładu Pogrzebowego. | |
Wtorek 12.12.2023 r. | |
17:00 | 1. † Kamil Dawid Dzwonnik – int. od rodziców. |
2. †† Zenon Młynarczyk – 3. rocznica śmierci, Regina Młynarczyk – 30. rocznica śmierci. | |
Środa 13.12.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Kamil Dzwonnik – int. od znajomych z Koziej Woli. | |
Czwartek 14.12.2023 r. | |
17:00 | 1. † Katarzyna Pardoła. |
2. † Wiesław Szkurłat. | |
Piątek 15.12.2023 r. | |
17.00 | 1. † Kamil Dzwonnik – int. od Zakładu Pogrzebowego. |
2. †† Helena Barańska, Kazimierz Barański – int. od córki Kazimiery Drzewieckiej z rodziną. | |
Sobota 16.12.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Edward, Jadwiga Kowalczyk, Jan Boczek. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia dla Ewy w dniu urodzin. | |
Niedziela 17.12.2023 r. | |
08:30 | 1. † Bogdan Kusiak – 2. rocznica śmierci. |
2. †† Józef Śpiewanek – 30. rocznica śmierci, Henryka, Henryk Młynarczyk, zmarli z rodziny: Młynarczyków, Śpiewanków, Brzezińskich. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Celina Michałowska, Jadwiga Lagner. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni i potrzebne łaski dla Laury z okazji 30. urodzin. |
2. Dziękczynno – błagalna w 18. rocznicę powstania Stowarzyszenia Nowe Życie. |
Intencje Mszy świętych: 4-10.12.2023 r.
Poniedziałek 4.12.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki roczne. |
2. † Barbara Orzechowska. | |
Wtorek 5.12.2023 r. | |
17:00 | 1. O dar wiary, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla wnuków. |
2. † Zofia Słoka – int. od Zakładu Pogrzebowego. | |
Środa 6.12.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Zofia Janus – int. od uczestników pogrzebu. | |
Czwartek 7.12.2023 r. | |
17:00 | 1. O powołania kapłańskie i zakonne. |
2. † Jerzy. | |
Piątek 8.12.2023 r. | |
9.00 | 1. † Paulina, Teofil Kos. |
17.00 | 1. †† Kamil Dzwonnik – int. od uczetników pogrzebu. |
2. †† Janina i Stanisław Polewani, Wacław, Zbigniew Kuleta. | |
Sobota 9.12.2023 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Jakuba w 2. rocznicę urodzin. |
2. †† Leokadia i Zdzisław Wasik. | |
Niedziela 10.12.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Dorota Staniszewska, Mariusz Młynarczyk, Jadwiga, Władysław, Stanisław, Krzysztof, Ludwik Czerwonka. |
2. †† Maria, Stanisław Dudzic, Genowefa, Henryk Męcina. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Zofia Fitas – 16. rocznica śmierci, Sylwester Fitas – 5. rocznica śmierci. | |
17:00 | 1. †† Aleksander, Aleksandra Kaczmarczyk, zmarli z rodziny Kaczmarczyków i Podkowińskich. |
2. †† Otylia, Józef Gorgoń, Teresa, Bronisław Kubiccy, Stefan Prądzyński. |
Intencje Mszy św.: 27.11-3.12.2023 r.
Poniedziałek 27.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Maria Chojnacka – int. od Zakładu Pogrzebowego. |
2. Wypominki. | |
Wtorek 28.11.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Bogumił, Daniela, Tadeusz i Danuta Odziomek. |
2. Wypominki. | |
Środa 29.11.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. Wypominki. | |
Czwartek 30.11.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Iwona, Sławomir Ogłoza, Stefan, Stanisława Andrzejczyk. |
2. Wypominki. | |
Piątek 1.12.2023 r. | |
17:00 | 1. † Jadwiga Wojna. |
2. † Maria Chojnacka – int. od koleżanek i kolegów. | |
Sobota 2.12.2023 r. | |
17:00 | 1. † Zofia Słoka – int. od uczestników pogrzebu. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Kacpra w 18. rocznicę urodzin. | |
Niedziela 3.12.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Zbigniew, Kamila, Marian, Lucjan Stąporek, Zofia i Stanisław Kusztal. |
2. † Waldemar. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Jadwiga, Stefan Kusiak i zmarli z rodziny Kusiaków. | |
17:00 | 1. † Zofia Janus – int. od sąsiadów z Grzybowa. |
2. † Adam Dzwonnik – 17 rocznica śmierci. |
Intencje Mszy św.: 20-26.11.2023 r.
Poniedziałek 20.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Barbara Rzepecka – int. od sąsiadów i mieszkańców Grzybowa. |
2. Wypominki. | |
Wtorek 21.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Maria Chojnacka – int. od uczestników pogrzebu. |
2. Wypominki. | |
Środa 22.11.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. Wypominki. | |
Czwartek 23.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Maria Chojnacka – int. od koleżanek z Czarnej. |
2. Wypominki. | |
Piątek 24.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Zygmunt Płóciennik – 1 rocznica śmierci. |
2. Wypominki. | |
Sobota 25.11.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Stefan i Irena Kloczkowscy. |
2. Wypominki. | |
Niedziela 26.11.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Halina, Kazimierz Kusztal, Henryk Wilk. |
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy, Kazimierz Mufazałów. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Janusz Szczepanik. | |
17:00 | 1. † Stefan Pluta. |
2. Wypominki. |
Intencje Mszy św.: 13-19.11.2023 r.
Poniedziałek 13.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Barbara Rzepecka – int. od uczestników pogrzebu. |
2. Wypominki. | |
Wtorek 14.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Danuta Rzepecka – int. od kuzynki Aliny z rodziną. |
2. Wypominki. | |
Środa 15.11.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. Wypominki. | |
Czwartek 16.11.2023 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Józefa Kusiaka w rocznicę urodzin. |
2. Wypominki. | |
Piątek 17.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Grzegorz Dajczer – 6 rocznica śmierci. |
2. Wypominki. | |
Sobota 18.11.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Janusz, Regina, Józef Góreccy. |
2. Wypominki. | |
Niedziela 19.11.2023 r. | |
08:30 | 1. † Edward Młynarczyk – 18 rocznica śmierci. |
2. †† Tomasz Fitas – 8 rocznica śmierci; Teresa, Lech Chrzanowscy. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Piotr, Mirosław Gonciarz; Antoni, Krystyna Kowalczyk. | |
17:00 | 1. †† Kazimiera, Roman Klusek, Andrzej Ludwikowski. |
2. Wypominki. |
Intencje Mszy świętych: 6-12.11.2023 r.
Poniedziałek 6.11.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki roczne. |
2. Wypominki. | |
Wtorek 7.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Barbara. |
2. Wypominki. | |
Środa 8.11.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. Wypominki. | |
Czwartek 9.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Krystyna Kik, zmarli z rodziny Kików. |
2. Wypominki. | |
Piątek 10.11.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Łucja, Józefa Krawczyńskie. |
2. Wypominki. | |
Sobota 11.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Marcin Ziętek. |
2. Wypominki. | |
Niedziela 12.11.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Albert, Janina, Stanisław, Andrzej, Adam Sidor, Antoni, Stanisława, Zofia, Czesława Rozmus. |
2. † Józef Walus. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Halina i Henryk Stąporek. | |
17:00 | 1. †† Ryszard Jedynak – 38 rocznica śmierci, Irena Jedynak, Julia, Piotr, Jan Chrapek, Barbara Wrotniak. |
2. Wypominki. | |