PARAFIA: INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
Intencje Mszy świętych: 6-12.11.2023 r.
Poniedziałek 6.11.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki roczne. |
2. Wypominki. | |
Wtorek 7.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Barbara. |
2. Wypominki. | |
Środa 8.11.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. Wypominki. | |
Czwartek 9.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Krystyna Kik, zmarli z rodziny Kików. |
2. Wypominki. | |
Piątek 10.11.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Łucja, Józefa Krawczyńskie. |
2. Wypominki. | |
Sobota 11.11.2023 r. | |
17:00 | 1. † Marcin Ziętek. |
2. Wypominki. | |
Niedziela 12.11.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Albert, Janina, Stanisław, Andrzej, Adam Sidor, Antoni, Stanisława, Zofia, Czesława Rozmus. |
2. † Józef Walus. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Halina i Henryk Stąporek. | |
17:00 | 1. †† Ryszard Jedynak – 38 rocznica śmierci, Irena Jedynak, Julia, Piotr, Jan Chrapek, Barbara Wrotniak. |
2. Wypominki. | |
Intencje Mszy św.: 30.10 – 5.11.2023 r.
Poniedziałek 30.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Dariusz Nicpoń, Bogdan i Ryszard Nicpoń. |
2. †† Stefania, Jan Grzela, Maria, Leon Brzezińscy. | |
Wtorek 31.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Edward – w rocznicę śmierci, Irena, Marek, Mirosława, Franciszek, Marianna, Czesław, Lucyna, Marian, Halina z rodz. Jedynaków. |
2. †† Hieronim, Waleria, Antoni. | |
Środa 1.11. 2023 r. Uroczystość Wszystkich Świętych | |
08:30 | 1. †† Marianna, Wacław Kowalczyk, Józef Kuśmierczyk. |
2. †† Alina, Eugeniusz, Andrzej, Genowefa Sroka, Helena, Antoni, Elżbieta, Tadeusz Zamachowscy. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Marianna, Stefana Fitas, zmarli z rodz. Trudnosów i Fitasów. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. Wypominki. | |
Czwartek 2.11.2023 r. Wspomnienie Wiernych Zmarłych | |
08:30 | 1. †† Henryk Kowalczyk, Marianna, Mieczysław Moczarscy, Mieczysław Moczarski. |
2. †† Robert, Mieczysław Salata, zmarli z rodz. Salatów, Świtoniów. | |
11:00 | 1. O powołania kapłańskie i zakonne. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B.W. dla wnuków i ojca. | |
17:00 | 1. Wypominki. |
2. †† Anna, Andrzej Dudzik, Maria, Aleksy Leuszkiewicz. | |
Piątek 3.11.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki. |
2. O przemianę wewnętrzną dla Janusza. | |
Sobota 4.11.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki. |
2. †† Tadeusz Krawczyński, Irena Mróz, Józef Krawczyński. | |
Niedziela 5.11.2023 r. | |
08:30 | 1. † Agata Duma. |
2. † Henryk Sionkowski – int. od żony, córek z rodzinami. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Helena, Franciszek Młodawscy, Weronika, Józef Sorbian, Anna, Antoni Przychodnia. | |
17:00 | 1. †† Czesław, Kazimiera Kowalczyk, Bożena Kowalczyk, Henryk Kowalski. |
2. Wypominki. | |
Intencje Mszy św.: 23 – 29.10.2023 r.
Poniedziałek 23.10.2023 r. | |
17:00 | 1. † Halina Kusztal – int. od Iwony i Tadeusza Lesiak z mamą. |
2. † Irena Zofia Kusztal – int. od chrześnicy Bożeny z rodziną. | |
Wtorek 24.10.2023 r. | |
17:00 | 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę M.B.W. dla rodziny Janiny i Stanisława Oskar – Srok. |
2. † Zbigniew Lachowski – int. od Zakładu Pogrzebowego. | |
Środa 25.10. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Marek Misiowiec – 1. rocznica śmierci. | |
Czwartek 26.10.2023 r. | |
17:00 | 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę M.B.W. dla Liliany Witkowskiej w 1. rocznicę urodzin. |
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.W. dla Jolanty i Stanisława. | |
Piątek 27.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Halina, Wacław Kusztal; Anna Milcarz – int. od Anny i Władysława z rodziną ze Złotego Potoku. |
2. † Zbigniew Lachowski – int. od rodziny Młynarczyków. | |
Sobota 28.10.2023 r. | |
17:00 | 1. † Stanisława Zdral – 3 rocznica śmierci.; Edyta Buman. |
2. † Tadeusz Zaborowski. | |
Niedziela 29.10.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Marianna Wiśniewska – 1 rocznica śmierci, Jan Wiśniewski. |
2. †† Władysław, Władysława Zbróg. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Halina Pera. | |
17:00 | 1. † Stanisław Foryś. |
2. O Boże błogoławieństwo, opiekę M.B.W., zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców Lucjana i Marii w 70. rocznicę urodzin i zdrowie dla Danuty. | |
Intencje Mszy świętych: 16 – 22.10.2023 r.
Poniedziałek 16.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Stanisława, Franciszek. |
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla rodzin – syna Pawła z rodziną, córki Anny i syna Michała. | |
Wtorek 17.10.2023 r. | |
17:00 | 1. † Stefania Cuper – 12. rocznica śmierci. |
2. † Halina Drzewiecka – int. od koleżanek emerytek ze Szkoły Nr 1 w Stąporkowie. | |
Środa 18.10. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Łukasz, Eufrozyna, Adam, Ewa, Helena, Leon, Stefan, Kazimierz, Anisa, Lidia z rodziny Mazurków, Będzów, Klementyna. | |
Czwartek 19.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Bolesław i Janina Taler, Barbara Sieczka. |
2. †† Mieczysław, Barbara Ślusarczyk. | |
Piątek 20.10.2023 r. | |
17:00 | 1. O łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Anety. |
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Anety, Diany z rodziną i Krzysztofa o potrzebne łaski. | |
Sobota 21.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Irena, Władysław, Bogdan Młynarczyk. |
2. † Marianna i Tadeusz Leszczyńscy. | |
Niedziela 22.10.2023 r. | |
8:30 | 1. †† Albert, Janina, Stanisław, Andrzej, Adam Sidor, Antoni, Stanisława, Zofia, Czesława Rozmus. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Julii i Olgierda w 1. rocznicę ślubu. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. † Sylwester Kowalczyk – 1. rocznica śmierci. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni i potrzebne łaski dla Anny i Marka Śliwińskich w 26. rocznicę ślubu. |
2. † Agata Kapusta. |
Intencje Mszy św.: 9 – 15.10.2023 r.
Poniedziałek 09.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Mirosława i Stefan Tomsia, Janina i Henryk Gąszcz. |
2. †† Irena Kusztal – int. od uczestników pogrzebu. | |
Wtorek 10.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Wanda, Jan Sztandera |
2. †† Józef, Anna Dobrowolscy, Stanisław, Zdzisław. | |
Środa 11.10. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Teresa Karpeta – 1 rocznica śmierci. | |
Czwartek 12.10.2023 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia dla Jadwigi Kołodziej w 65. rocznicę urodzin. |
2. † Aleksander Kozłowski. | |
Piątek 13.10.2023 r. | |
17:00 | 1. † Edward Owczarczyk. |
2. † Edward Młynarczyk. | |
Sobota 14.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Antoni, Józefa Pilarscy. |
2. †† Tadeusz i Marianna Leszczyńscy, Henryk Kozłowski. | |
Niedziela 15.10.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Daniela, Ryszard, Łukasz Polewany. |
2. †† Krystyna, Stanisław Dziurdź, Krzysztof, Włodzimierz Kocełak. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Aleksander, Helena Kusiak, Józef, Józefa Kusiak, Lucjan, Janina, Jan Walczyk. | |
17:00 | 1. † Kazimierz Żelski – 20. rocznica śmierci. |
2. †† Stanisława, Antoni Szmidt. |
Intencje Mszy świętych 02 – 08.10.2023 r.
Poniedziałek 02.10.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki roczne. |
2. † Halina Drzewiecka – od pracowników firmy Cerrad. | |
Wtorek 03.10.2023 r. | |
17:00 | 1. † Marianna Leszczyńska – od córki Teresy. |
2. O błog. Boże, opiekę M.B.W. dla żyjących z rodzin Wilków i Gibałów, a dla zmarłych z tych rodzin o łaskę życia wiecznego. | |
Środa 04.10. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Halina Drzewiecka – od nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 w Stąporkowie. | |
Czwartek 05.10.2023 r. | |
17:00 | 1. O powołania kapłańskie i zakonne. |
2. †† Jan i Zofia Tomala. | |
Piątek 06.10.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Halina Drzewiecka – od pracowników firmy Cerrad i Marian Spoczyński w 30 rocz. śmierci. |
2. †† Marianna, Czesław, Józef Kopczyński oraz Zofia i Maria Krzemińska. | |
Sobota 07.10.2023 r. | |
16:00 | 1. †† Krzysztof Jedynak w 1 rocz. śmierci. |
2. O Boże błog., macierzyńską opiekę M.B.W. dla Oli w 18 rocz. urodzin – int. od mamy. | |
Niedziela 08.10.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Stanisław, Grzegorz, Józefa Dryl. |
2. †† Władysława, Maria, Józef Chałbińscy. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. O zdrowie, błog. Boże, potrzebne łaski i dalszą opiekę M.B.W., oraz wybranie dobrej drogi w życiu dla Filipa Bojnowskiego w 15 rocz. urodzin. | |
17:00 | 1. †† Jarosław i Ryszard Kołodziej. |
2. †† Genowefa i Bogdan Kołodziej. |
Intencje Mszy św.: 25.09. – 1.10.2023 r.
Poniedziałek 25.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Adam Kos – od personelu Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji. |
2. †† Marianna i Tadeusz Leszczyńscy – od uczestników pogrzebu. | |
Wtorek 26.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Marian Chrapek w 4 rocz. śmierci. |
2. †† Danuta w rocz. śmierci i Telesfor, Zbigniew Zwierzyńscy. | |
Środa 27.09.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Leon Brzeziński, Krystyna, Stanisław Dziurdź. | |
Czwartek 28.09.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Bogdan Sionkowski w 15 rocz. śmierci i Stefan Sionkowski w 19 rocz. śmierci. |
2. † Halina Drzewiecka – od uczestników pogrzebu. | |
Piątek 29.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Marianna Leszczyńska – od wnuczków Anety, Wojciecha, Piotra i Antoniego. |
2. † Józef Taradyś. | |
Sobota 30.09.2023 r. | |
17:00 | 1. Za dzieci, wnuki i prawnuki o zdrowie i potrzebne łaski – od Reginy. |
2. † Halina Drzewiecka – od zakładu pogrzebowego. | |
Niedziela 01.10.2023 r. | |
08:30 | 1. † Irena i Bonifacy Śliwak. |
2. †† Joanna Skrzypczyk w 4 rocz. śmierci, Franciszek i Zofia. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Agata, Edward, Leszek, Piotr, Julia, Władysław, Maria Cichaccy. | |
17:00 | 1. O Boże błog., opiekę M.B.W. dla Jerzego Kloczkowskiego w dniu urodzin. |
2. † Roman Duma. | |
Intencje Mszy świętych: 18 – 24.09.2023 r.
Poniedziałek 18.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Zygmunt Kaczmarczyk – od wnuczka Mateusza. |
2. O Boże błog., łaskę zdrowia i opiekę M.B.W. dla Iwony. | |
Wtorek 19.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Julianna Kajdas w 24 rocz. śmierci – od Adama Wojciechowskiego. |
2. † Adam Kos – od uczestników pogrzebu. | |
Środa 20.09. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Zygmunt Kaczmarczyk – od wnuczki Karoliny. | |
Czwartek 21.09.2023 r. | |
17:00 | 1. O Boże błog., łaskę zdrowia, opiekę M.B.W. dla Damiana z okazji urodzin, żony Jowity i syna Jakuba. |
2. † Adam Kos – od zakładu pogrzebowego. | |
Piątek 22.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Zygmunt Kaczmarczyk – od żony Aliny. |
2. Dziękczynna z prośbą o Boże błog., opiekę M.B.W. dla Moniki i Michała Przybyło, oraz ich dzieci. | |
Sobota 23.09.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Zygmunt, Władysława, Antoni, Romuald, Irena Misiowiec. |
2. † Bogusław Kloczkowski – od żony i synów z rodzinami. | |
Niedziela 24.09.2023 r. | |
08:30 | 1. † Bogusław Werens w 5 rocz. śmierci. |
2. †† Mirosław, Stanisława, Bronisław, Marzena Trudnos. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Aniela, Roman, Lucjan Swat, Tadeusz, Genowefa Młynarczyk. | |
17:00 | 1. †† Jan, Maria Kusiak, Antoni, Władysława Szymczyk. |
2. †† Marianna, Jan, Zbigniew Banasik, Kornel Wychowaniec. | |
Intencje Mszy świętych: 11 – 17.09.2023 r.
Poniedziałek, 11.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Janina Polewana – w 6 rocz. śmierci. |
2. †† Bożentyna i Marian Milner oraz Dorosław Jedynak. | |
Wtorek, 12.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Zygmunt Kaczmarczyk – od syna Zbigniewa z żoną. |
2. † Andrzej Kowalczyk – od Koła Gospodyń Czarna i Czarniecka Góra. | |
Środa, 13.09. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Zygmunt Kaczmarczyk – od Zakładu Pogrzebowego. | |
Czwartek, 14.09.2023 r. | |
17:00 | 1. O zdrowie, błog. Boże i opiekę M.B.W. dla Ewy. |
2. † Zygmunt Kaczmarczyk – od wnuczki Eweliny. | |
Piątek, 15.09.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Weronika, Roman Sikora, Stanisława Zdral, Marian Stradomski, Edyta Buman, Małgorzata Stradomska. |
2. † Zygmunt Kaczmarczyk – od syna Grzegorza z rodziną. | |
Sobota, 16.09.2023 r. | |
17:00 | 1. Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.W. dla Agnieszki i Bogusława Brzeskich w 55 rocz. ślubu, oraz o zdrowie i Boże błog. dla dzieci i wnuków. |
2. † Andrzej Kowalczyk od sąsiadów z Koziej Woli. | |
Niedziela, 17.09.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Albert, Janina, Stanisław, Andrzej, Adam Sidor, Stanisława, Antoni, Czesława, Zofia Rozmus. |
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy, Kazimierz Mufazałów. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. O Boże błog., macierzyńską opiekę M.B.W. dla Jana Kozłowskiego – w 11 rocz. urodzin. | |
17:00 | 1. † Dorota Młynarczyk w 1 rocz. śmierci. |
2. O Boże błog., opiekę M.B.W, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Zenony i Władysława Olesińskich w 50 rocz. ślubu. | |
Intencje Mszy świętych: 4 – 10.09.2023 r.
Poniedziałek 04.09.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki roczne. |
2. O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę M.B.W. dla Elżbiety w 60. rocz. urodzin oraz z okazji imienin. | |
Wtorek 05.09.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Ewa, Alicja, Zdzisław Małeccy. |
2. † Zygmunt Kaczmarczyk – od uczestników pogrzebu. | |
Środa 06.09. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Patryk Młynarczyk – 1. rocz. śmierci. | |
Czwartek 07.09.2023 r. | |
17:00 | 1. O powołania kapłańskie i zakonne. |
2. †† Dorota, Agnieszka, Bożena Milówka. | |
Piątek 08.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Andrzej Kowalczyk – od uczestników pogrzebu. |
2. O opiekę M.B.W. i dary Ducha Świętego dla Kamila. | |
Sobota 09.09.2023 r. | |
17:00 | 1. † Iwona Karasińska. |
2. † Anna Sionkowska – od brata z rodziną. | |
Niedziela 10.09.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Anna i Marian Widulińscy. |
2. †† Celina, Bronisław, Zofia, Antoni, Józef, Marianna, Katarzyna, Zdzisław, Leokadia, Józef, Gabriela, Edward, Jerzy, Irena, Jan z Rodzin Brzezińskich, Góreckich i Tuśnio. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Stefania, Heronim Fitas, Genowefa Kowalczyk. | |
17:00 | 1. †† Marianna i Edward Kloczkowscy, Stanisław Stępień. |
2. †† Florentyna, Jan Bryk, Marianna, Stanisław, Grażyna Śliwierz. |
Intencje Mszy św. 21-27.08.2023 r.
Poniedziałek 21.08.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Bogumił, Daniela, Tadeusz, Danuta Odziomek. |
2. † Patryk Młynarczyk. | |
Wtorek 22.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Małgorzata Stradomska – od przyjaciół z Anglii. |
2. †† Czesława, Zygmunt, Zbigniew Kusztal. | |
Środa 23.08. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Barbara Gibała – od teściów Koszarskich. | |
Czwartek 24.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Grzegorz. |
2. † Małgorzata Stradomska – od Doroty Łukomskiej. | |
Piątek 25.08.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Henryk i Daniela Socha. |
2. † Anna Milczarz – od Doroty i Waldemara. | |
Sobota 26.08.2023 r. M.B. Częstochowskiej. | |
09:00 | 1. †† Marianna i Józef Młynarczyk. |
17:00 | 1. † Henryk Salata. |
2. Dziękczynno-błag. – w 5 rocz. ślubu Łukasza i Agnieszki oraz syna Mateusza i w 6 rocz. ślubu Emila i Dominiki oraz córki Julki. | |
21 Niedziela Zwykła 27.08.2023 r. | |
08:30 | 1. Dziękczynno-błag. o zdrowie i błog. Boże, potrzebne łaski i dalszą opiekę M.B.W. dla Beaty i Andrzeja Bojanowskich w 45 rocz. ich urodzin. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. †† Grażyna i Leokadia Werens. |
20:15 | 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic oraz zmarli z rodziny Dudzic. |
Intencje Mszy św. 14-20.08.2023 r.
Poniedziałek, 14.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Małgorzata Stradomska – od Teresy i Marcina Szczepańskich oraz Grażyny Bogackiej. |
2. † Patryk Młynarczyk. | |
Wtorek, 15.08.2023 r. – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. | |
8:30 |
1. †† Albert, Janina, Stanisław, Andrzej, Adam Sidor, Stanisława, Antoni, Zofia, Czesława Rozmus. |
11.00 | 1. Za Parafian. |
17.00 | 1.† Zbigniew Kos – od córek. |
20.15 | 1.† Zdzisław Kusztal – od siostry Elżbiety z rodziną. |
Środa, 16.08.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach Nowenny do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Patryk Młynarczyk. | |
Czwartek, 17.08.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Józef, Edward, Marianna Pająk. |
2. †† Małgorzata Stradomska – od siostry Wiesławy z mężem. | |
Piątek, 18.08.2023 r. | |
17:00 | 1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę MBW dla Bogumiły w 70 rocz. urodzin oraz za jej rodzinę. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę MBW, łaskę powrotu do zdrowia dla Stefanii. | |
Sobota, 19.08.2023 r. | |
17:00 | 1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Dariusza z okazji urodzin. |
2. O żywą wiarę dla dzieci. | |
XX Niedziela Zwykła, 20.08.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Marianna i Józef Rupniewscy. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. †† Marek Jedynak w 6 rocz. śmierci, Edward, Irena, Mirosława i za †† Jedynaków. |
20:15 | 1. †† Krystyna, Stanisław i Stanisława Dziurdź, Genowefa Świtoń. |
Intencje Mszy św. 7-13.08.2023 r.
Poniedziałek, 7.08.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki roczne. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, zdrowie i potrzebne łaski dla Jakuba Sobczyka w 18. rocznicę urodzin. | |
Wtorek, 8.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Małgorzata Stradomska – int. od Weroniki i Przemysława Grzelak i Teresy Witulińskiej |
2. †† Władysława, Regina, Władysław, Andrzej Pardoła, Janina, Józef Feliszek. | |
Środa, 9.08.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach Nowenny do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Jadwiga, Eugeniusz, Stanisław Sroka. | |
Czwartek, 10.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Małgorzata Stradomska – int. od kolegów i koleżanek z Centrum Kształcenia Ustawicznego Profesja w Stąporkowie. |
2. † Barbara Gibała – int. od sąsiadów z klatki. | |
Piątek, 11.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Stanisław Cuper – 57. rocznica śmierci. |
2. † Zygmunt Gątek – 10. rocznica śmierci. | |
Sobota, 12.08.2023 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Doroty i Pawła – w 20. rocznicę ślubu. |
2. † Leon Brzeziński – 4 rocznica śmierci. | |
XIX Niedziela Zwykła, 13.08.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Jan Szmit, Marianna, Czesław Młodawscy. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. † Janusz Szczepanik. |
20:15 | 1. † Zdzisław Kusztal – int. od brata Waldemara z rodziną. |
Intencje Mszy Świętych 31.07. – 06.08.2023r.
Poniedziałek 31.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Patryk Młynarczyk. |
2. † Barbara Gibała – od uczestników pogrzebu. | |
Wtorek 01.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Małgorzata Stradomska – od Edyty i Zbyszka z rodziną. |
2. †† Anna Milczarz i Halina Kusztal – od uczestników pogrzebu. | |
Środa 02.08. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Gustaw i Janina Rupniewscy. | |
Czwartek 03.08.2023 r. | |
17:00 | 1. O powołania kapłańskie i zakonne. |
2. †† Andrzej Kusztal w 1 rocz. śm., zmarłych rodziców i brata Mariana. | |
Piątek 04.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Barbara Orzechowska w rocznicę śmierci. |
2. † Małgorzata Stradomska – od koleżanek z pracy Zespołu placówek oświatowych siostry Teresy w Olesznie. | |
Sobota 05.08.2023 r. | |
17:00 | 1. † Eugeniusz Nowak w 18 rocz. śmierci. |
2. O błog. Boże, macierzyńską opiekę M.B.W. dla Poli w 5 rocz. urodzin od Babci i Dziadka. | |
Niedziela 06.08.2023 r. | |
08:30 | 1. Dziękczynno błagalna w 58 rocz. ślubu Jadwigi i Edwarda. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. †† Bolesław, Stanisława, Józef, Lech Kosierkiewicz, Genowefa, Bronisław Wąsowscy. |
20:15 | 1. † Bonifacy Słoka. |
Intencje Mszy Świętych 29.07. – 04.08.2019 r.
Poniedziałek 24.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Zbigniew Lachowski – od uczestników pogrzebu. |
2. † Longina Chrzan. | |
Wtorek 25.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Krzysztof Jedynak. |
2. † Małgorzata Stradomska – od pracowników Publicznego Przedszkola w Stąporkowie. | |
Środa 26.07.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Julia, Stefan, Stanisław Kicińscy. | |
Czwartek 27.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Tadeusz Leszczyński, Janina, Jan, Rozalia Kusztal. |
2. †† Anna Malicka, Janina, Marian Świercz. | |
Piątek 28.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Małgorzata Stradomska – od koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Kamiennej Woli. |
2. †† Józef, Cecylia Teper, Edward, Wincentyna Łaboda. | |
Sobota 29.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Zofia, Bronisław Kusiak, Zofia, Stefan, Jadwiga, Stefan, Edward Misiowiec. |
2. † Helena Kusiak w 2 rocz. śmierci. | |
Niedziela 30.07.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Jadwiga, Bogusław Buczkowscy, Gabriela, Edward Góreccy. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. †† Roman, Stefania, Zygmunt Piekarscy, Agata Kapusta oraz zmarłych z rodzin Piekarskich i Gontków. |
20:15 | 1. †† Marianna, Wiktor Owczarczyk, Franciszka, Szczepan, Józef, Władysław Jaworowski, Franciszka, Władysław Ziętek, Stanisława Jedynak, Genowefa, Władysław Owczarczyk, Marianna i Józef Ziętek. |
Intencje Mszy Świętych 17 – 23.07.2023 r.
Poniedziałek, 17.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Zbigniew Kos – int. od kolegów i koleżanek ze Stowarzyszenia Czarniecka Góra. |
2. † Małgorzata Stradomska – int. od pracowników i emerytów Szkoły Publicznej nr 2 w Stąporkowie. | |
Wtorek, 18.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Andrzej Dzwonnik – int. od rodziny Zięcików. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Zofii i Józefa Łoboda w 60. rocznicę ślubu. | |
Środa, 19.07.2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach Nowenny do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla pielgrzymów Medjugorskich, ich rodzin i kapłanów. | |
Czwartek, 20.07.2023 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, łaskę zdrowia dla Adasia w 3. rocznicę urodzin. |
2. † Patryk Młynarczyk. | |
Piątek, 21.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Wiesława Dajczer – 6. rocznica śmierci. |
2. † Małgorzata Stradomska – int. od Rady Rodziców z byłej Szkoły Podstawowej w Kamiennej Woli. | |
Sobota, 22.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Marianna, Czesław Młodawscy, Anna, Irena, Franciszek, Edward Michniewscy. |
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni, potrzebne łaski dla Konrada z okazji 28. urodzin. | |
XVI Niedziela Zwykła, 23.07.2023 r. | |
08:30 | 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Anny w rocznicę urodzin. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. †† Albert, Janina, Stanisław, Andrzej, Adam Sidor; Antoni, Stanisława, Czesława, Zofia Rozmus. |
20:15 | 1. †† Czesława i Henryk Kusiak. |
Intencje Mszy św. 10-16.07.2023 r.
Poniedziałek 10.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Lucyna i Stanisław Koszarscy. |
2. †† Małgorzata Stradomska – int. od dyrekcji i grona pedagogicznego oraz pracowników Zespołu Szkół Podstawowych im. St. Staszica w Stąporkowie. | |
Wtorek 11.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Lucyna Migałka – w 10 rocz. śmierci, Halina, Henryk i Mieczysław Migałka. |
2. † Andrzej Dzwonnik – int. od OSP z Koziej Woli. | |
Środa 12.07. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Małgorzata Stradomska – int. od pracowników Publicznego Przedszkola w Stąporkowie. | |
Czwartek 13.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Marian Basiak. |
2. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę MBW dla Henryka. | |
Piątek 14.07.2023 r. | |
17:00 | 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę MBW dla Marysi Łakomskiej w 2 rocz. urodzin i Julii Smolarczyk w 10 rocz. urodzin. |
2. † Andrzej Dzwonnik – int. od uczestników pogrzebu. | |
Sobota 15.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Henryk, Bronisława, Franciszek, Zofia, Janina, Jerzy z rodz. Chrapków, Stanisława Młynarczyk. |
2. †† Helena i Mieczysław Lisowscy, Krystyna i Henryk Matynia, Zofia Kopeć. | |
XV Niedziela Zwykła 16.07.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Marianna i Feliks Krzemińscy. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. †† Łukasz Skrzypczyk – 5 rocznica śmierci, Bożena, Iwona. |
20:15 | 1. |
Intencje Mszy św. 3 – 09.07.2023 r.
Poniedziałek 03.07.2023 r. | |
17:00 | 1. Wypominki roczne. |
2. O Boże błog. i opiekę M.B.W. dla Jacka w 18. rocznicę urodzin. | |
Wtorek 04.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Jan Kusiak, Irena i Ryszard Jedynak. |
2. † Franciszka Lipowska – od wnuczka Adama z rodziną. | |
Środa 05.07. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. † Małgorzata Stradomska – od uczestników pogrzebu. | |
Czwartek 06.07.2023 r. | |
17:00 | 1. O powołania kapłańskie i zakonne. |
2. †† Władysław, Genowefa Owczarczyk i zmarli z rodziny. | |
Piątek 07.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Elżbieta i Jerzy Kopa. |
2. † Małgorzata Stradomska – od męża Andrzeja, dzieci i wnuków. | |
Sobota 08.07.2023 r. | |
17:00 | 1. † Teresa Dąbrowska – w 6 rocz. śmierci. |
2. †† Janina i Tadeusz Szczepanik, Maria i Bronisław Purtak. | |
XIV Niedziela Zwykła 09.07.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Halina i Leopold Piwowarczyk oraz zmarli z rodzin Piwowarczyk i Milner. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. †† Wiesław i Sylwester Kloczkowscy. |
20:15 | 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic oraz za zmarłych z rodziny Dudzic. |
Intencje Mszy św. 26.06 – 2.07.2023 r.
Poniedziałek, 26.06.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Jan, Krzysztof Jedynak – od Katarzyny z córką Olą. |
2. † Anna Malicka – w 1 rocz. śmierci. | |
Wtorek, 27.06.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Janina, Stefan Adach, Jan, Maria, Jan Nitkowscy. |
2. †† Władysława, Jerzy Grudzień, Katarzyna, Józef Ślusarczyk. | |
Środa, 28.06. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Leon Brzeziński, Krystyna, Stanisław Dziurdź. | |
Czwartek, 29.06.2023 r. – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła | |
17:00 | 1. †† Piotr Kaczmarczyk. |
2. †† Lidia – w 15 rocz. śmierci i Mieczysław Słoka – w 20 rocz. śmierci oraz †† z rodziny Słoka. | |
Piątek, 30.06.2023 r. | |
17:00 | 1. † Marian Durlik. |
2. † Franciszka Lipowska – od córki Haliny z rodziną. | |
Sobota, 01.07.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Marian Stradomski oraz zmarli z rodziny. |
XIII Niedziela Zwykła, 02.07.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Teodora – w 5 rocz. śmierci i Józef Ciura. |
11:00 | 1. Za Parafian. |
17:00 | 1. †† Danuta i Czesław Krzywaźnia. |
20:15 | 1. † Emilia Cygan. |
Intencje Mszy św. 19-25.06.2023 r.
Poniedziałek 19.06.2023 r. | |
17:00 | 1. † Zdzisław Kusztal – od Zakładu Pogrzebowego. |
2. † Franciszka Lipowska – od Danuty Buchcic. | |
Wtorek 20.06.2023 r. | |
17:00 | 1. † Franciszka Lipowska – od Zakładu Pogrzebowego. |
2. O błog. Boże, opiekę M.B.W. i potrzebne łaski dla ks. Grzegorza Lorensa w 9. rocz. święceń kapłańskich. | |
Środa 21.06. 2023 r. | |
17:00 | 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni. |
2. †† Lech i Barbara Bilińscy. | |
Czwartek 22.06.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Aniela i Jan Grot. |
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog.,opiekę M.B.W. i potrzebne łaski dla Wiesławy i Jerzego Wasików w 50. rocz. ślubu. | |
Piątek 23.06.2023 r. | |
17:00 | 1. †† Zofia i Bronisław Kusiak oraz zmarli z rodziny. |
2. †† Jan i Zenon Krzywaźnia. | |
Sobota 24.06.2023 r. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. |
|
17:00 | 1. Dziękczynno-błagalna w 45. rocz. ślubu Anny i Mieczysława. |
2. †† Janina i Gustaw Rupniewscy. | |
XII Niedziela zwykła 25.06.2023 r. | |
08:30 | 1. †† Jan Szmit, Janina i Jan Ciaś. |
2. † Robert Salata – w rocz. śmierci. | |
11:00 | 1. Za Parafian. |
2. †† Jan Czyż, Jan, Maria Pięlek. | |
17:00 | 1. †† Stanisława, Franciszek. |
2. † Halina Pera. |