Z ŻYCIA PARAFII: 15 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkanocna 15.04.2018 r.

1. W dzisiejszą niedzielę kazania w naszej parafii głosi ks. Piotr Pieczatowski SAC. Po Mszach św. można złożyć ofiary na potrzeby naszej parafii na Mazowszanach w Radomiu.
  2. Dzisiaj zapraszamy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00.
  3. W najbliższą sobotę będziemy gościć w naszym Sanktuarium młodzież bierzmowaną i przygotowującą się do tego sakramentu z trzech dekanatów w ramach Dnia Bierzmowanych. Rozpoczęcie spotkania o godz. 9.00, następnie Msza św. Młodzież zostanie powierzona opiece Matki Bożej Wychowawczyni i złoży uroczyste wyznanie wiary.
  4. Trwają w naszej parafii katechezy przygotowujące narzeczonych do sakramentu małżeństwa.
  5. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i rozważania Pisma Świętego.
  6. Naszym Parafianom, sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.