Z ŻYCIA PARAFII: 10 czerwca 2018

Ogłoszenia duszpasterskie X Niedziela Zwykła 10.06.2018 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy do puszek ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. W środę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową wokół naszego Sanktuarium.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w naszej Parafii niedzielę misyjną. Kazania będzie głosił ks. Marek Pasiuk SAC. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary do puszek na misje prowadzone przez pallotynów na całym świecie.
  4. W piątek Mszą św. o godz. 17.00 rozpoczynamy kolejną sesję Szkoły Maryi. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w sesji formacyjnej i wykładach.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy wspomnienie:
  • 11.06. – św. Barnaby;
  • 12.06 – bł. Józefa Jankowskiego, Józefa Stanka, pallotyńskich męczenników i Towarzyszy;
  • 13.06. – św. Antoniego z Padwy;
  • 14.06. – bł. Michała Kozala.
  1. Została na nowo podświetlona korona na szczycie naszego Sanktuarium. Bardzo dziękujemy Panu Sławkowi za prace remontowe na wieży Sanktuarium.
  2. Ze względu na śluby w przyszłą sobotę Litanię do Serca Pana Jezusa odśpiewamy w czasie Mszy św. o godz. 17.00 podczas Komunii świętej.
  3. Wszystkim naszym parafianom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże,