Z ŻYCIA PARAFII: 17 lutego 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 6 Niedziela Zwykła 17.02.2019 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy na tę Mszę także rodziców młodzieży.
  2. Za tydzień, w niedzielę 24 lutego na prośbę komitetu społecznego „Dobro zawsze wraca”, po Mszach św. w całym dekanacie czarneckim, także w naszej parafii, wolontariusze będą zbierać ofiary dla 26 letniej Agaty Gros z Niekłania Małego, która od dziesięciu lat zmaga się z rzadką chorobą nowotworową układu pokarmowego. Obecnie przebywa w szpitalu w Warszawie. Zebrane pieniądze pozwolą Agacie pokonywać kolejne etapy leczenia. Za każdą ofiarę składamy serdeczne podziękowanie w imieniu Agaty. Bóg zapłać.
  • 22.II. – święto Katedry Świętego Piotra Apostoła,
  • 23.II. – św. Polikarp, męczennik, ustanowiony przez św. Jana Apostoła biskupem Smyrny.
  1. Wszystkim naszym Parafianom, gościom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.