Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Adwentu 16.12.2018 r.

1. Dzisiaj zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00.
  2. Bardzo prosimy zgłaszać chorych do których kapłan uda się przed świętami z posługą sakramentalną. Osoby zgłoszone odwiedzimy w piątek, 21 grudnia od godz. 8.00.
  3. Zapraszamy rodziców i chrzestnych na katechezę i podpisanie ksiąg chrzcielnych przed chrztem dzieci, które mają otrzymać ten sakrament w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 grudnia po Mszy św. wieczornej w kancelarii parafialnej.
  4. Mirosław Mejzner SAC – Rektor WSD w imieniu Wspólnoty Wyższego Seminarium Duchownego bardzo dziękuję całej wspólnocie parafialnej za dar serca, za modlitwę i ofiarę pieniężną w kwocie 2125,24 zł. Kwota zostanie w całości przeznaczona na potrzeby Seminarium, zwłaszcza formację i kształcenie alumnów.
  5. Przed świętami Bożego Narodzenia spowiedź święta w Sanktuarium podczas każdej Mszy św. wieczornej, a od piątku, 21 grudnia, także w czasie Apelu o godz. 21.00.
  6. Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Stąporków za choinki na Boże Narodzenie.
  7. W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia zapraszamy na Mszę św. roratnią o godz. 00. Będzie można skorzystać jeszcze z sakramentu spowiedzi podczas tej Mszy św. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 17.00 i Apelu Maryjnego.
  8. Zachęcamy do nabywania świec Po wigilii możemy je zapalić na grobach naszych bliskich jako wyraz naszej pamięci i łączności z naszymi bliskimi zmarłymi.
  9. Naszym Parafianom, sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa, dobrego przeżywania ostatniego tygodnia Adwentu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.