Ogłoszenia duszpasterskie Boże Narodzenie 25.12.2018 r.

1. W ten święty dzień Bożego narodzenia radość Matki Bożej, św. Józefa, Aniołów i pasterzy staje się naszym udziałem. Chcemy i my choć odrobinę przybliżyć się do Pana Boga, który stał się człowiekiem i zamieszkał wśród nas. Niech zatem spełnią się wszystkie życzenia wypowiedziane w wigilijny wieczór, niech przychodzący Zbawiciel napełnia swoją łaską nasze serca.
  2. Jutro, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia modlimy się za Katolicki Uniwersytet Lubelski. Będziemy wspierać tą uczelnię i studentów naszymi ofiarami zbieranymi w tym dniu we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny.
  3. W niedzielę, 30 grudnia będziemy przeżywać Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to także ostatnia niedziela roku.
  4. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy po Nowym Roku, 2 stycznia. Szczegółowy program kolędy podamy w niedzielę, 30 grudnia.
  5. Bardzo dziękuję Panu Rafałowi, Panu Leszkowi i naszym ministrantom Piotrowi, Miłoszowi i Hubertowi za obsadzenie choinek w Sanktuarium, swoim współbraciom za posługę w konfesjonałach, bratu Leszkowi, Pani Monice Laskowskiej z kwiaciarni w Stąporkowie za dekoracje świąteczne w Sanktuarium. Bóg zapłać.
  6. Na radosne święta Bożego Narodzenia życzymy naszym parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt, radości i pokoju płynących z betlejemskiego żłóbka Bożej Dzieciny i opieki Maryi oraz miłych spotkań przy stole świątecznym wśród swoich najbliższych. Szczęść Boże.