Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego 13.01.2019 r.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. W tym dniu wspominamy nasz własny chrzest i modlimy się za naszych bliskich, rodziców i chrzestnych, którzy nas do chrztu przynieśli, także kapłanów, którzy nas ochrzcili. Odnawiamy także przyrzeczenia chrzcielne.
  2. Dzisiaj po Mszach św. możemy złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
  3. Ze względu na ferie zimowe nie będzie za tydzień Mszy św. dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Kolejne spotkanie będzie w 3. niedzielę lutego.
  4. Dziękujemy Panu Sławkowi z Błotnicy za ufundowanie i zamontowanie oświetlenia przed wejściem do Sanktuarium. Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu plan kolędy jest następujący:

Poniedziałek 14.01.2019 r.

Wąsosz Nowiny – 2 księży.

Wąsosz Przymiarki – 1 ksiądz.

Wąsosz Stara Wieś, Ostre Górki – 1 ksiądz.

Wtorek 15.01.2019 r.

Czarna – 2 księży od początkowych numerów w kierunku Sanktuarium.

Czarna – 2 księży od cmentarza w kierunku Sanktuarium.

Środa 16.01.2019 r.

Wąsosz Zarowie – 4 księży.

W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Jeśli kogoś pominęliśmy lub kogoś nie było w tym czasie w domu, bardzo prosimy – jeśli ktoś ma życzenie – o zgłaszanie wizyty w zakrystii lub kancelarii parafialnej po Mszy św. wieczornej. Z kolędą do tych rodzin udamy się w czwartek o umówionej godzinie. Sprawozdanie z kolędy przedstawię w niedzielę, po feriach, 27 stycznia.

• 17.I. – św. Antoni, opat, egipski pustelnik;
  • 19.I. – św. Józef Sebastian Pelczar, biskup przemyski, założyciel Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego.
  1. Wszystkim naszym Parafianom, sympatykom naszego Sanktuarium życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w  nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.