ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ – 05.06.2016

W niedzielę 5 czerwca na Mszy św. o godz. 10.00, dzieci klas IV obchodziły Rocznicę Pierwszej Komunii Św. Odżyły radosne wspomnienia chwil, które przeżywaliśmy przed rokiem. Pierwszy sakrament pokuty i pierwsze przyjęcie Komunii Świętej. Stojąc jeszcze raz wspólnie w bliskości ołtarza, ubrani w komunijne stroje, idący w uroczystej procesji po Najświętszy Sakrament odczuwaliśmy ogromny entuzjazm.  W naszych modlitwach dziękowaliśmy Panu Bogu za Jego przedziwną obecność w sakramencie pokuty i Eucharystii oraz postawiliśmy sobie pytanie dotyczące naszej wierności i miłości względem Boga. W tym dniu nie tylko dzieci, ale każdy parafianin obchodził swoją kolejną już rocznicę Komunii św. Uroczystej Mszy św. przewodniczył oraz homilię wygłosił ks. Aleksander Orzech, proboszcz naszej parafii.

===> Zdjęcia