OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.09.2017 r.

1. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę świętą o godz. 15.00.
  2. W środę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie i procesję z różańcem fatimskim.
  3. W czwartek obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  4. Młodzież klas III gimnazjalnych przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 15.00.
  5. Dzisiaj składamy po Mszach św. ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę z serca dziękujemy. Bóg zapłać.
  6. W tym tygodniu patronują nam: 13 IX – św. Jan Chryzostom, biskup i doktor Kościoła, który zasłynął jako wielki obrońca czystości wiary i moralności, kaznodzieja i pisarz, obrońca ubogich; 16 IX – św. Korneliusz, papież, i św. Cyprian, biskup; obydwaj gorliwie bronili wiary chrześcijańskiej i ponieśli śmierć męczeńską w połowie III wieku.
  7. Księga z intencjami Mszy św. na rok 2018 będzie dostępna od 1 listopada.
  8. W przyszłą sobotę na godz. 11.00 zapraszamy wszystkich ministrantów, scholę i oazę na zbiórkę z opiekunem – ks. Stanisławem. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu jako ministranci – kandydaci.
  9. Wszystkim naszym Parafianom, sympatykom Sanktuarium, Pielgrzymom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.