OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Adwentu 17.12.2017 r.

 1. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
 2. W ubiegłą niedzielę na dzieło Pomoc Kościołowi na Wschodzie uzbieraliśmy 1216 zł. Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarę. Bóg zapłać.
 3. Dzisiaj na godz. 15.00 na Mszę św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania razem ze swoimi rodzicami.
 4. Bardzo prosimy zgłaszać chorych do których kapłan uda się przed świętami z posługą sakramentalną. Osoby zgłoszone odwiedzimy w piątek, 22 grudnia od godz. 8.00.
 5. Zapraszamy rodziców i chrzestnych na katechezę i podpisanie ksiąg chrzcielnych przed chrztem dzieci, które mają otrzymać ten sakrament w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie odbędzie się w środę 20 grudnia po Mszy św. wieczornej w kancelarii parafialnej.
 6. Z racji, że wigilia Bożego Narodzenia wypada w tym roku w niedzielę, nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Prosimy o zaplanowanie innej godziny na Mszę św. w tym dniu. W tym dniu nie będzie także Apelu o godz. 21.00.
 7. Przed świętami Bożego Narodzenia spowiedź święta w Sanktuarium podczas każdej Mszy św. wieczornej, a od czwartku także w czasie Apelu o godz. 21.00.
 8. Wszystkich naszych Parafian i Gości zapraszamy na wspólne przeżywanie świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie Pasterka w Sanktuarium o godz. 24.00, w Wąsoszy o godz. 23.00 i Duraczowie o godz. 22.00.
 9. Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Stąporków za choinki na Boże Narodzenie.
 10. W czwartek, 21 grudnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do naszego domu rekolekcyjnego na film pt.: Wigilijna Opowieść.
 11. W czwartek odbyło się spotkanie Rady Ekonomicznej. Do Banku zostały wpłacone pierwsze pieniądze na zakup organów do naszego Sanktuarium. Bardzo dziękujemy za ofiarność i wszystkie złożone ofiary na ten cel. Bóg zapłać. Kolejne spotkanie Rady odbędzie się w lutym.
 12. Naszym Parafianom, sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa, dobrego przeżywania ostatniego tygodnia Adwentu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.