OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Adwentu 24.12.2017 r

1. Dziękuję moim współbraciom za posługę w konfesjonale, bratu Leszkowi, panu Leszkowi, panu Rafałowi, panu Piotrowi, panu Karolowi, Sławkowi i młodzieży naszej parafii przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych i choinek.
  2. Zapraszamy na Pasterkę w Sanktuarium o godz. 24.00. Po niej wszyscy tradycyjnie podzielimy się opłatkiem.
  3. W Boże Narodzenia i drugi dzień Świąt zapraszamy na Msze Święte w porządku niedzielnym.
  4. W tym tygodniu nam patronują:
  • 26.XII. – św. Szczepan, diakon Kościoła w Jerozolimie i pierwszy męczennik chrześcijański.
  • 27.XII. – św. Jan, Apostoł i Ewangelista, jedyny z grona Dwunastu, który nie poniósł śmierci męczeńskiej i do końca długiego życia świadczył o Chrystusie.
  • 28.XII. – święci Młodziankowie, dzieci okrutnie zamordowane z rozkazu Heroda, pragnącego zabić narodzonego Jezusa.
  1. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy roznosili opłatki do naszych Parafian. Dziękuję także za wszystkie ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby naszego Sanktuarium. Bóg zapłać.
  2. Wszystkim naszym Parafianom, sympatykom naszego Sanktuarium życzymy pięknych, wzruszających chwil przy wigilijnym stole i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.