OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Święto Świętej Rodziny 31.12.2017 r.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. Dziś kończymy rok 2017 r. Po Mszy św. o godz. 17.00 będzie nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne. Będziemy także prosić Boga o Jego błogosławieństwo na Nowy Rok 2018.
  3. Jutro, 1 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu przypada Światowy Dzień Pokoju.
  4. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic różańca świętego.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. Będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  6. W tym tygodniu przypada także pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w Sanktuarium od godz. 16.30, w Wąsoszy od 15.30, a Duraczowie od godz. 17.30. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w tym dniu od godz. 8.00.
  7. W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze św. według porządku niedzielnego. W Wąsoszy i Duraczowie o godz. 9.45. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcona kreda i kadzidło.
  8. Ze względu na tę uroczystość nie będzie Mszy św. w Błotnicy.
  9. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy św. w ramach kazania młodzież i dzieci naszej Parafii będą wystawiały Jasełka Bożonarodzeniowe. Po Mszach św. będą zbierać ofiary na wyjazd w czasie ferii zimowych.
  10. We wtorek, 2 stycznia rozpoczynamy w naszej Parafii wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Rozpoczęcie kolędy od godz. 9.00.
  11. Program kolędy:

Wtorek, 2.01.2018 r.

Duraczów – 2 księży od strony Mokrej,

Błotnica Nowa – 2 księży,

mieszkania przy kopalni.

Środa, 3.01.2018 r.

Błotnica Stara – 3 księży – 2 księży od początkowych numerów,

1 ksiądz od końca Błotnicy dwie strony.

Czwartek, 4.01.2018 r.

Janów – 2 księży od strony lasu w dół,

1 ksiądz – od strony jeziorka,

Małachów – 1 ksiądz.

Ze względu na pierwszy piątek miesiąca i odwiedziny chorych w domach, a także na Uroczystość Trzech Króli w piątek i sobotę nie będzie kolędy.

1. Wszystkim naszym Parafianom, sympatykom naszego Sanktuarium życzymy wielu łask od Świętej Rodziny oraz opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.