OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zwykła 12.01.2018 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj na godz. 15.00 do naszego domu rekolekcyjnego zapraszamy na Mszę św. dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
  3. Za tydzień na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz ze swoimi rodzicami.
  4. W niedzielę i poniedziałek – 21 i 22 stycznia będziemy przeżywać Dzień Babci i Dzień Dziadka. Będziemy im w tych dniach dziękować za ich obecność, mądrość życiową, pomoc w wychowaniu wnuków. Zapraszamy Was 22 stycznia na Mszę św. o godz. 17.00 i po Mszy św. do naszego domu rekolekcyjnego na wspólne kolędowanie i biesiadowanie z akordeonem i ciastkiem. Bardzo prosimy dzieci, wnuki, aby przywiozły swoich rodziców i dziadków do nas na wspólne świętowanie.
  5. W tym tygodniu plan kolędy przedstawia się następująco:

Poniedziałek 15.01.2018 r.

Wąsosz Nowiny – 2 księży;

Wąsosz Przymiarki – 1 ksiądz;

Wąsosz Stara Wieś, Ostre Górki – 1 ksiądz.

Wtorek 16.01.2018 r.

Czarna – 2 księży od początkowych numerów w kierunku Sanktuarium;

Czarna – 2 księży od cmentarza w kierunku Sanktuarium.

Środa 17.01.2018 r.

Wąsosz Zarowie – 3 księży.

W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Jeśli kogoś ominęliśmy lub kogoś w tym dniu nie było w domu, bardzo prosimy o zgłaszanie wizyty w zakrystii lub kancelarii parafialnej po Mszy św. wieczornej. Z kolędą do tych domów udamy się w piątek.

– 17 I – św. Antoni;

– 19 I – św. Józef Sebastian Pelczar, biskup przemyski, asceta i wielki czciciel Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. Wszystkim naszym Parafianom, sympatykom naszego Sanktuarium  życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.