OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła 21.01.2018 r.

  1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Okazujemy wielką wdzięczność za ich obecność, mądrość życiową, pomoc w wychowaniu wnuków. Zapraszamy Was 22 stycznia na Mszę św. o godz. 17.00 i po Mszy św. do naszego domu rekolekcyjnego na wspólne kolędowanie i biesiadowanie z akordeonem i ciastkiem. Bardzo prosimy dzieci, wnuki, abyście przywieźli swoich rodziców i dziadków do nas na wspólne świętowanie.
  3. W poniedziałek, 22 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętego Wincentego Pallottiego, który jest założycielem Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego Księży i Braci Pallotynów. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. ku czci naszego Założyciela na godz. 17.00.
  4. Dzisiaj dzieci i młodzież naszej Parafii przedstawiają Jasełka. Po Mszach św. zbierają ofiary do puszek na dofinansowanie wyjazdu w czasie ferii z ks. Stanisławem. Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę na ten cel. Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu patronują nam:

– 24 I – św. Franciszek Salezy, biskup Genewy w Szwajcarii, gorliwy misjonarz zabiegający o nawrócenie protestantów, ogłoszony Doktorem Kościoła i patronem dziennikarzy.

– 25 I – św. Paweł Apostoł, nawrócony prześladowca pierwszych chrześcijan, gorliwy głosiciel Ewangelii wśród pogan.

– 26 I – święci Tymoteusz i Tytus, towarzysze wypraw misyjnych św. Pawła Apostoła, a następnie biskupi i męczennicy za wiarę.

  1. Wszystkim naszym Parafianom, sympatykom naszego Sanktuarium, a szczególnie Babciom i Dziadkom życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.