OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła 28.01.2018r.

1. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, znane w naszej polskiej tradycji jako Święto Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. W Wąsoszy Msza św. o godz. 16.00, spowiedź od godz. 15.30, w Duraczowie od godz. 17.30 spowiedź i Msza św. o godz. 18.00. Na Mszę św. przynosimy świece. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, w którym zgromadzenia zakonne odnawiają swoje śluby i przyrzeczenia. Ofiary z tego dnia składane przeznaczone są na potrzeby zakonów klauzurowych.
  2. W tym tygodniu przypada także I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  3. W czwartek na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. W piątek spowiedź święta w Sanktuarium od godz. 16.30. Będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Jezusowego i Akt Ofiarowania Najświętszemu Sercu Jezusa. W Wąsoszy spowiedź od godz. 15.30, Duraczowie od godz. 17.30.
  5. Do chorych w tym dniu udamy się od godz. 10.00 – czyli po Mszy św.
  6. W sobotę 3 lutego Msza św. w Błotnicy o godz. 10.00.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  8. Za tydzień, 4 lutego zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00 do kaplicy domu rekolekcyjnego. Dzieci otrzymają świece i odnowią przyrzeczenia chrzcielne.

31.I – św. Jan Bosko, włoski kapłan, apostoł młodzieży, założyciel zgromadzeń salezjańskich.

3.II – św. Błażej – patron chorób gardła, o godz. 17.00 na Mszy św. będzie błogosławieństwo świec.

1. Wszystkim naszym Parafianom, sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.