OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2018 r.

1. Szkoła Maryi zaprasza na zimową sesję w dniach 23 – 25 lutego, która odbędzie się w naszym domu rekolekcyjnym. Rozpoczęcie w piątek, 23 lutego Mszą św. o godz. 17.00.
  2. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  3. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 11.00.
  4. Narzeczonych i osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa zapraszamy na Dzień Skupienia dla narzeczonych w sobotę, 24 lutego. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym.
  5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  6. Ponad dwa tysiące polskich misjonarzy potrzebuje naszego wsparcia duchowego. Możemy im okazać pomoc, ofiarując w czasie Wielkiego Postu w ich intencji modlitwę, post, cierpienie. W II Niedzielę Wielkiego Postu jak co roku będziemy składać ofiary na dzieło Ad Gentes. Ofiary są przeznaczone na pomoc misjonarzom. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy w imieniu kapłanów pracujących na misjach.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.