OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2018 r.

1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  2. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30 oraz w Wąsoszy o godz. 15.30.
  3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00. Za pobożne uczestniczenie w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  4. Dzisiaj po Mszach św. wspieramy naszymi ofiarami do puszek misjonarzy i misjonarki pracujących na misjach w ramach akcji Ad Gentes. Za każdą ofiarę w imieniu misjonarzy bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  5. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  6. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  7. W piątek spowiedź święta w Sanktuarium o godz. 16.00, w Wąsoszy spowiedź o godz. 15.30, w Duraczowie o godz. 17.45.
  8. Chorych z posługą sakramentalną w tym dniu odwiedzimy od godz. 8.00.
  9. W przyszłą sobotę, 3 marca będziemy obchodzić uroczystość św. Kazimierza – Patrona naszej Diecezji. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o naszej diecezji radomskiej – wiernych i pasterzach. O godz. 11.00 w bazylice św. Kazimierza w Radomiu zostanie odprawiona Msza św. odpustowa koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. Abpa Wacława Depo, Metropolity Częstochowskiego.
  10. Msza św. w Błotnicy w sobotę o godz. 10.00.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  12. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.