OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkiego Postu 04.03.2018 r.

1. Za tydzień po Mszach św. będziemy zbierać ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30 oraz w Wąsoszy o godz. 15.30.
  3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00. Za pobożne uczestniczenie w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00 do kaplicy naszego domu rekolekcyjnego.
  5. Zakończyliśmy zbiórkę na zakup organów. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom zarówno z naszej parafii, wszystkim sponsorom z firm, a także tym wszystkim, którzy wpłacali bezpośrednio na konto parafii na ten cel. Bardzo dziękuję także wszystkim, którzy zbierali ofiary za ich poświęcony czas. Wszystkim bardzo dziękuję. Niech Matka Boża Wychowawczyni wynagrodzi wszystkim, którzy wsparli to dzieło przez ofiarę i modlitwę. Bóg zapłać.
  6. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Poprowadzi je w tym roku ks. dr Sebastian Kępa. Kapłan archidiecezji częstochowskiej. Redaktor radiowy. Prowadzi regularne audycje w Radiu Jasna Góra – Spotkania z Biblią i Duszpasterska Skrzynka Pocztowa. Szczegółowy plan rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę.
  7. Od przyszłej niedzieli młodzież i dzieci naszej parafii będą rozprowadzać palmy.
  8. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.