OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza 22.04.2018 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.
  3. Zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 do sali spotkań domu rekolekcyjnego.
  4. We wtorek młodzież naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 17.00 przyjmie sakrament bierzmowania przez posługę J.E. ks. biskupa Adama Odzimka. Prosimy o modlitwę w intencji naszej młodzieży.
  5. W poniedziałek w liturgii kościoła obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa, Patrona Polski.
  6. W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje.
  7. Zapraszamy na wyjazd na XXII Spotkanie Młodych do Lednicy, który odbędzie się 2 czerwca. Zapisy u ks. Stanisława.
  8. Naszym Parafianom, gościom życzymy błogosławieństwa Dobrego Pasterza w nadchodzącym tygodniu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.