OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 27.05.2018 r.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy oddając chwalę Bogu Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość I Komunii świętej. Podczas Mszy św. o godz. 12.15 dzieci naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Jezusa do swoich serc. Przez cały tydzień na Mszy św. o godz. 17.00 dzieci będą przeżywać Biały Tydzień.
  3. W czwartek, 31 maja będziemy obchodzić uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 11.00 wyjdziemy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy naszych parafian:
  • I ołtarz – mieszkańcy Czarnieckiej Góry
  • II ołtarz – mieszkańcy Czarnej (od kościoła do cmentarza)
  • III ołtarz – mieszkańcy Czarnej (w stronę Grzybowa) oraz mieszkańcy Grzybowa
  • IV ołtarz – mieszkańcy Koziej Woli.
  1. Uroczystość Bożego Ciała w Wąsoszy i Duraczowie o godz. 9.45. Zapraszamy wszystkich naszych Parafian, Pielgrzymów, Gości, Strażaków z Czarnej, Koziej Woli, Wąsoszy, dzieci komunijne, Żywy Różaniec, Scholę, Ministrantów, Odnowę w Duchu Świętym, Szkołę Maryi do wspólnego świętowania Bożego Ciała.
  2. W Oktawie Bożego Ciała zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, po Mszy św. będzie procesja eucharystyczna wokół naszego Sanktuarium ze śpiewem Litanii do Serca Pana Jezusa. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
  3. W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę, 3 czerwca będziemy obchodzić na Mszy św. o godz. 11.00 rocznicę I Komunii świętej. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 18.00 i próba dzieci.
  5. W tym tygodniu będziemy obchodzić I piątek i I sobotę miesiąca.
  6. W piątek spowiedź św. w Sanktuarium od godz. 16.30, w Wąsoszy od godz. 17.30, w Duraczowie od godz. 17.45.
  7. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 8.00.
  8. W sobotę Msza św. w Błotnicy o godz. 10.00.
  9. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Ze względu na śluby w Sanktuarium rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17.00 z medytacją, a różaniec wynagradzający wspólnie odmówimy przed Apelem o godz. 20.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  11. Do czwartku zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe o godz. 16.30.
  12. Za tydzień, 3 czerwca będziemy obchodzić imieniny brata Leszka. Będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 17.00 i polecać brata Leszka opiece Matki Bożej Wychowawczyni.
  13. Wszystkim naszym parafianom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.