Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela 24.06.2018 r.

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela. Jest to także dzień imienin ks. Jana. Będziemy modlić się w intencji solenizanta na Mszy św. o godz. 17.00.
  2. W piątek będziemy przeżywali Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest tradycyjnie na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Ze względu na uroczystość liturgiczną w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę kończymy nabożeństwa czerwcowe. Lipiec poświęcony jest ku czci Najdroższej Krwi Zbawiciela. Zachęcamy do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  5. Od przyszłej niedzieli do ostatniej niedzieli sierpnia zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 20.15, która zakończy się Apelem Maryjnym.
  6. W poniedziałek, 2 lipca obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Wychowawczyni i tytułu kościoła Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich Parafian, Pielgrzymów, a szczególnie dzieci oraz mamy oczekujące na narodzenie dziecka na uroczystą Mszę św. o godz. 17.00. Podczas Mszy św. wszystkie dzieci i mamy oczekujące potomstwa zostaną zawierzone uroczystym aktem opiece Matki Bożej Wychowawczyni. Ze względu na uroczystość odpustową wypominki roczne zostaną wyczytane przed Mszą św.
  7. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.