Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła 1.07.2018 r.

1. W poniedziałek, 2 lipca obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Wychowawczyni i tytułu kościoła Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich Parafian, Pielgrzymów, a szczególnie dzieci oraz mamy oczekujące na narodzenie dziecka na uroczystą Mszę św. o godz. 17.00. Podczas Mszy św. wszystkie dzieci i mamy oczekujące potomstwa zostaną zawierzone uroczystym aktem opiece Matki Bożej Wychowawczyni. Ze względu na uroczystość odpustową wypominki roczne zostaną wyczytane przed Mszą św.
  2. Za tydzień będziemy składać ofiary do puszek na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy.
  3. Od dzisiejszej niedzieli do ostatniej niedzieli sierpnia zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 20.15, która zakończy się Apelem Maryjnym.
  4. Po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  5. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca.
  6. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  7. W piątek spowiedź w Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 17.30, w Duraczowie o godz. 17.45.
  8. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy od godz. 8.00.
  9. W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 17.00 z medytacją, po Mszy św. odmówimy różaniec wynagradzający przed Najświętszym Sakramentem.
  10. Msza św. w Błotnicy w sobotę o godz. 10.00.
  11. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
  • we wtorek – św. Tomasza Apostoła,
  • w piątek – bł. Marię Teresę Ledóchowską.
  1. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.