Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość M.B. Częstochowskiej 26.08.2018 r.

1. W sobotę 1 września będziemy obchodzić w naszym Sanktuarium Uroczystość 19 Rocznicy Koronacji Obrazu Matki Bożej Wychowawczyni. Zapraszamy na Mszę Świętą koncelebrowaną o godzinie 12.00 pod przewodnictwem ks. Biskupa Ordynariusza Henryka Tomasika, wraz z Księdzem Prowincjałem Księży Pallotynów ks. Zenonem Hanasem, oraz księżmi z pobliskich Parafii. Pielgrzymów będziemy już witać od godziny 11.00.
  2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót. Rozpoczęcie Mszą św. o godz.17.00, po Mszy św. Różaniec wynagradzający.
  3. W przyszłą sobotę 1 września będziemy również obchodzić 79 rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. Naszą modlitwą otoczmy tych którzy zginęli w czasie wojny w obronie naszej Ojczyzny i wszystkich pomordowanych.
  4. Dziś po raz ostatni odprawiamy dodatkową wakacyjną Mszę Świętą o g. 20.15.
  5. Ze względu na uroczystości koronacyjne Msza Św. w Błotnicy o godz. 10.00 zostanie przeniesiona na następną sobotę 8 września.
  6. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic żywego Różańca.
  7. W środę 29 sierpnia w liturgii wspominamy Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  • 28.VIII – św. Augustyn Biskup i doktor Kościoła.
  • 01.IX – św. Bronisława.
  1. Wszystkim naszym Parafianom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.