Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedziela Zwykła 9.09.2018 r.

1. W sobotę, 15 września zapraszamy narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa na Dzień Skupienia, który rozpocznie się o godz. 10.00 w naszym domu rekolekcyjnym.
  2. W czwartek, 13 września zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie i procesję z różańcem fatimskim wokół naszego Sanktuarium. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17.00, po Mszy św. procesja.
  3. W piątek obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę na godz. 15.00 zapraszamy na pierwszą Mszę św. dzieci przygotowujące się przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Po Mszy św. będzie spotkanie organizacyjne w naszym domu rekolekcyjnym.
  5. W sobotę na godz. 11.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie po wakacjach z ks. Stanisławem ministrantów, kandydatów, wszystkich, którzy chcą służyć przy ołtarzu w czasie liturgii oraz Oazę Dzieci Bożych.
  6. Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach zaprasza mieszkańców Gminy na badania, które odbędą się w środę, 19 września – kobiety w wieku 25 – 59 lat na godz. 10.00, a mężczyzn w wieku 18 – 64 – na godz. 14. Spotkania odbędą się w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. Więcej informacji na plakacie przy wejściu do kościoła.
  • 13.09 – św. Jan Chryzostom, biskup Konstantynopola, jeden z czterech wielkich doktorów Kościoła wschodniego.
  • 15.09 – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicach bolesnych.
  1. Naszym Parafianom, sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.