Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedziela Zwykła 16.09.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.00 zapraszamy na pierwszą Mszę św. dzieci przygotowujące się przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Po Mszy św. będzie spotkanie organizacyjne w naszym domu rekolekcyjnym.
  2. W przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież klas III gimnazjum lub klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00.
  • 18.IX – św. Stanisław Kostka, młody polski jezuita, patron polskiej młodzieży.
  • 20.IX – święci Andrzej Kim Tae-gŏn, Paweł Chŏng Ha-sang i Towarzysze, męczennicy Kościoła koreańskiego z lat 1839-1867.
  • 21.IX – św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista, świadek Chrystusa w Etiopii.
  1. Naszym Parafianom, sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.