Ogłoszenia duszpasterskie 29 Niedziela Zwykła 21.10.2018 r.

1. Dzisiaj składamy ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w Sanktuarium codziennie o godz. 16.30, w środy po Mszy św. wieczornej. W Wąsoszy Msza św. o godz. 15.30 i różaniec o godz. 16.00.
  3. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  4. Przez cały listopad w Sanktuarium o godz. 16.30 będziemy odmawiać różaniec za bliskich nam zmarłych, w środy po Mszy św. o godz. 17.00. Za wszystkich zmarłych poleconych nam w wypominkach listopadowych będziemy odprawiać cały listopad Mszę świętą o godz. 17.00. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy o wpisywanie imion bliskich nam zmarłych. Wypisane wypominki listopadowe i roczne składamy w zakrystii. Bardzo prosimy o czytelne wpisywanie, aby uniknąć pomyłek. Prosimy wpisywać zawsze w mianowniku imiona i nazwiska zmarłych.
  5. Księga z intencjami Mszy św. w Sanktuarium na rok 2019 będzie dostępna od 1 listopada.
  6. W tym tygodniu patronuje nam:
  • 22.X. – św. Jan Paweł II, Polak, jeden z największych papieży naszych czasów.
  1. W przyszłą niedzielę w liturgii czcimy św. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Święty Juda Tadeusz uważany jest za patrona spraw beznadziejnych, wzywamy go w szczególnych potrzebach. To także dzień imienin ks. Tadeusza i Pana Tadeusza – naszego organisty. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w czasie której będziemy modlić się w intencji Solenizantów.
  2. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy duchownych i świeckich.
  3. Po Mszach świętych nasza służba liturgiczna rozprowadza znicze. Będzie możliwość nabycia także w przyszłą niedzielę oraz 1 listopada przy naszych parafialnych cmentarzach.
  4. Zakupiliśmy nowy trybularz do Sanktuarium. Koszt trybularza to 1700 zł. Dziękuję ofiarodawcom – Kołom Żywego Różańca z Błotnicy i bezimiennemu ofiarodawcy. Bóg zapłać.
  5. Wszystkim naszym parafianom, sympatykom naszej świątyni, pielgrzymom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.