PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania, otrzymane łaski prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza

 1. Kasia napisał(a):

  Proszę Matkę Bożą o opiekę nad moją rodziną, zdrowie dla męża, Boże błogosławieństwo dla córek i pomocy Ducha Świętego dla nas wszystkich w tym trudnym czasie. Dziękuję.

 2. m.u napisał(a):

  Mateczko pomóż mnie i moim dzieciom przetwac te trudne chwile.Pobłogosław moje małżenstwo niech stanie się według Twojej woli Pod Twoją Obronę

 3. Karolina napisał(a):

  Matko Boża proszę o Błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Boża proszę abyśmy mogli założyć katolicką rodzinę.

 4. Wanda Regina napisał(a):

  Cudowna Matko proszę o łaskę powrotu do zdrowia,pomoc w moich troskach i kłopotach.

 5. Jolanta napisał(a):

  Matko Przenajświętsza, proszę Cię o to, aby z dzieckiem, które jest w łonie Ewy wszystko było w porządku. Spraw proszę, aby rozwijało się ono prawidło i przyszło na świat całe i zdrowe. Miej w opiece moich Rodziców. Pozwól im cieszyć się zdrowiem. Matko, dopomóż proszę, aby noga Piotrka wróciła do sprawności, aby było widać efekty operacji. Miej Mateńko w opiece Sylwię. Spraw by szybko doszła do siebie po tym co ją spotkało. Powierzam Matko Przenajświętsza całą naszą rodzinę w Twoją opiekę, prowadź nas przez życie obronną ręką. Rozjaśniaj nam ciemności. Spraw byśmy kroczyli dobrą drogą. Miej w opiece również Tomka i dopomóż abyśmy stworzyli dobry i silny związek, oparty na wzajemnym zaufaniu, wierności i miłości.

 6. Piotr napisał(a):

  Matko Boża proszę o zdrowie dla mnie i Małgorzaty oraz o potrzebne łaski dla naszych rodzin i o czystą miłość między nami.

 7. Barbara napisał(a):

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 8. Monika J napisał(a):

  Matko Boza , prosze o nawrocenie dla mojego meza Marcina oraz jego rodziny oraz prosze o to aby jego brat widywal sie czesciej ze swoim synkiem i aby kochal go ojcowskim sercem Prosze o laske uzdrowienia mojej siostry oraz ratunek dla jej malzenstwa aby jej maz juz teraz byla zawsze przy rodzinie. Prosze Cie Matenko Kochana o laske uzdrowienia z nalogu picia Jarka. Opiekuj sie nami , Bog zaplac!

 9. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

 10. Michał napisał(a):

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zmarłego w dziadka Mariana Wiatra o przebaczenie grzechów i Niebo dla Niego.

 11. Ewa napisał(a):

  Maryjo proszę cię o zdrowie i poczucie własnej wartości i łaskę lepszej pracy i pozytywny wynik egzaminu praktycznego i dobrego chłopaka.

 12. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody.

 13. Kinga napisał(a):

  Matko Boża, proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy blisko mojego rodzinnego domu oraz w zaczęciu studiów katechetycznych w Radomiu.

 14. Krzysztof napisał(a):

  w intencjach Krzysztofa w różnych moich intencjach

 15. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża spraw proszę, żeby drogi moje i mojego ukochanego Marcina znowu się zeszły. Jeśli jest taka wola Pana Boga niech on zostanie moim mężem.

 16. Kasia napisał(a):

  O pokorę dla pani Kupka i wszystkich wrogów naszej rodziny.

 17. m.u. napisał(a):

  Matko Święta prosze o wsparcie mojej rodziny w trudnych chwilach w życiu Tobie sie polecamy Pod Twoją Obronę

 18. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża, proszę Cię o pomoc w znalezieniu satysfakcjonującej i dobrej pracy blisko domu. Proszę o pomoc w znalezieniu dobrego męża. Jeśli jest taka wola Pana, proszę żeby to był Marcin, za którym bardzo tęsknie i którego kocham.

 19. Ewa napisał(a):

  Matuchno Niebieska proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i dobrą prace i zdanie ważnego egzaminu i dobrego męża dla mnie i wszelkie potrzebne łaski.

 20. Jolanta napisał(a):

  Dziękuję za łaski, które do tej pory otrzymałam. Chwała Tobie Mateńsko za to. Proszę o wstawiennictwo o zdrowie dla rodziców i brata oraz bratowej. Proszę o błogosławieństwo małżeństwa Ewy i Piotra oraz możliwość spełnienia się nich w roli rodziców. Proszę Cię Matko Przenajświętsza o uśmiech na mojej twarzy, przebaczenie dla ludzi, którzy w jakiś sposób mnie skrzywdzili oraz bardzo proszę o napełnienie mojego serca miłością i radością. Proszę o wspaniałego męża.

 21. MK napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa,aby rozwiązały się problemy.

 22. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża wiem, że nigdy nie zostawiasz mnie w potrzebie, więc proszę Cię i teraz o pomoc w znalezieniu dobrego, szanującego i kochającego mnie męża. Ale jeśli jest taka wola Pana Boga, proszę żeby był to mój ukochany Marcin. Mniej go zawsze w swej opiece.

 23. Anna napisał(a):

  Proszę o modlitwę za Kasię aby znalazła dobra pracę i aby sąd przyznał jej mieszkanie na własność.

 24. m.u napisał(a):

  Dziekuje SWieta Matko za wspomożenie w cieżkich chwilach.Urodziłam dzieki TWojemu wsparciu zdrowego syna i Tobie go zawieżam Pod Twoją Obronę

 25. Ewa napisał(a):

  Matko Boża proszę cię o znalezienie dobrej pracy.

 26. Ciach Mikołaj napisał(a):

  O zdrowie dla naszego Synka Kacperka. O zgodę w rodzinie. O błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia.

 27. Krzysztof napisał(a):

  o załatwienie różnych moich ważnych spraw rozwiązanie problemów

 28. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, byśmy mogli znów być razem.

 29. syn napisał(a):

  Proszę Cię Matko Boża w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (mimo złych wyników badań markerów nowotworowych) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 30. Lucyna . napisał(a):

  Mateńko Najdroższa błagam o Twoją pomoc ,spraw by syn poznał dobrą dziewczynę.Zabierz smutne dni okaż Miłosierdzie swoje .

 31. m.u napisał(a):

  Dziekujemy Święta Mateczko za wszystkie łaski które do tej pory nas spotkały i proszę o dalsze łaski dla mnie i synów i o szczęśliwe donoszenie trzeciego synka BĄDŹ NAM MIŁOŚCIWA

 32. Łukasz napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię, aby sytuacja w pracy dobrze się układała i abym był zdrowy.

 33. m.u napisał(a):

  Wspomóż Święta Matko mnie i moje dzieci razem z nienarodzonym żebyśmy mieli siłe do dalszej walki o zdrowie i o donoszenie ciąży w tym trudnym dla nas czasie POD TWOJĄ OBRONĘ SIĘ ICIEKAMY

 34. Żona napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojego męża Dariusza. Pozwól aby jeszcze mógł cieszyć się życiem i patrzeć jak dorasta jego syn. Wyproś łaski dla niego. Pociesz go w bólu. Wysłuchaj moja pokorną prośbę.

 35. m.u napisał(a):

  Pod Twoją Obronę się uciekam wesprzyj mnie i moje dziecko dodaj nam siły przez resztę ciąży Matko moja

 36. Kinga napisał(a):

  Matko Przenajświętsza, proszę Cię o spełnienie się w pracy, proszę żeby moja obecna praca przyniosła dobre owoce. Proszę o stabilizację w życiu. Poznanie prawdziwej, odwzajemnionej miłości oraz o pobłogosławienie zdrowym potomstwem.

 37. Kierowca napisał(a):

  Przepraszam Cię Matko Najświętsza,że mimo iż prawo jazdy wymodliłam z Twoją pomocą, dzisiaj świadomie stworzyłam zagrożenie (jazda na czerwonym). Obiecałam Ci jeździć dobrze, a tu dałam przyzwolenie na wielkie zło. Proszę Cię, wymódl mi siłę przeciwstawiania się złu.

 38. Kamil napisał(a):

  Czcigodna Matko proszę Cię o uleczenie z mojej lekoopornej epilepsji, spraw aby w końcu zaczęły jakieś lekki być skuteczne. Dziękuje za wszystkie otrzymane laski które otrzymałem od Ciebie.
  Twój wielbiciel
  Kamil

 39. Ewa napisał(a):

  Maryjo proszę cię o znalezienie pracy odpowiedniej i pomyślność w pracy i żebym nie straciła pracy i potrzebne łaski.

 40. m.u. napisał(a):

  Matko Święta dziękuję za wszystkie łaski jakie zesłałaś dla moich synów i proszę o dalsze wsparcie w mojej ciąży oby była bez bólu cierpienia i niepewności dodaj mi siły żebym dała rade donosić do końca Tobie polecam moje nienarodzone dziecko i siebie Pod Twoją Obronę się uciekamy

 41. A.Kaczkiełło napisał(a):

  Proszę o modlitwę w intencji o powrót do zdrowia ciężko chorego Filipa

 42. Łukasz napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o łaskę znalezienia stałej pracy i pomyślnego wyniku rozmów kwalifikacyjnych.

 43. M.U. napisał(a):

  Błagam Cie Swieta Matko o wspomozenie i modlitwe w intencji mojej ciąży,o zdrowie dziecka i moje,prosze o wiecej sił żebym mogła zajmować się synami którzy już są w domu i nie musiała leżec,bo nie mam nikogo oprócz ciebie kto by mi pomógł Posze o modlitwe

 44. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

 45. syn napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.

 46. Grażyna napisał(a):

  Zwracam się do Matki Bożej Karmelitańskiej-Matki Bożej Szkaplerznej w Dniu Jej Swięta o Laskę wyrwaniw z nałogów:Natalii,Marcina oraz Mikołaja.Matko Boża nie odmów biednym grzesznikom,walczącym z cieżkimi nałogami Swojej pomocy i wsparcia w walce o życie.Matko Boża Wspomożenie Chorych Módl się za nami.BógZapłać Ojcom Karmelitom,dziękuję .Grażyna

 47. krysia napisał(a):

  Matko Boża, proszę o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Tadzika, Romci, Łukasza, taty, Cecylii, Marka, Janka, Eweliny, Konradka i Natalii. Otaczaj nas płaszczem Swojej opieki.

 48. Jan napisał(a):

  Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo, przebaczenie grzechów i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Matko Boża, módl się za nami.

 49. Krzysztof napisał(a):

  w różnych moich intencjach o zdrowie i załatwienie różnych ważnych spraw

 50. m.u. napisał(a):

  Matko Boża, błagam Cię o zdrowie dla mnie i wszystkich moich dzieci. Proszę o wspomożenie w moim trudzie i więcej sił. Oddal ode mnie strach który mnie paraliżuje. Pod Twoją Obronę nas oddaje.

 51. mąż i tata napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami. Proszę, aby Żona wróciła do sakramentalnego męża i nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo.

 52. Ewa napisał(a):

  żebym nie ufała fałszywym osobom i trzymała się z dala

 53. Ewa napisał(a):

  Pani moja zachowaj mnie od fałszywych osób i żeby mnie miała zaufania do takich ludzi.

 54. Dorota napisał(a):

  Matko proszę nie opuszczaj mnie. Proszę Ty się tym zajmij. Matko pomóż mi, niech wróci. ulżyj mojemu cierpieniu ja już dłużej nie potrafię.

 55. syn napisał(a):

  Matko Boża proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po kolejnej chemioterapii.

 56. m.u. napisał(a):

  Matko błagam o pomoc Pomóż mnie i mojemu mężowi odnów w nas przysięgę małżeńską wspieraj nas w naszej miłości spraw żebyśmy o sobie nie zapomnieli wspieraj też nasze dzieci prosze o cud żebyśmy zostali rodziną zebyśmy co złe zapomnieli bądź wola twoja

 57. Teresa napisał(a):

  Matko Najświętsza wstaw się za moją śp mamą Karoliną u swojego syna Pana Naszego Jezusa Chrystusa o radość życia wiecznego. Prosi córka Teresa

 58. m.u. napisał(a):

  proszę zmiłuj się nad naszym małżeństwem Tobie je polecam bądź wola Twoja

 59. m.u. napisał(a):

  Matko Boża prosze Cie o ratunek dla nas mnie i męża o opamiętanie o miłość polecam nas pod Twoją obrone, zawierzam Ci moje małżeństwo, pomóż

 60. Kinga napisał(a):

  Matko proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy blisko mojego ukochanego, nie pozwól żebyśmy byli daleko od siebie, proszę Cię również o łaskę macierzyństwa.

 61. Sylwia napisał(a):

  Kochany Panie Boże, Kochana Maryjo… Dziękuję Ci za pomyślną operację kręgosłupa. Proszę Cię o dar zdrowia dla mnie, szybki powrót do sprawności po operacji kręgosłupa i aby problemy z kolanami i stawami się skończyły, bym mogła Cieszyć się ogólnie dobrym zdrowiem i wszystkie dolegliwości minęły. Niech szatan nie rządzi mną i moim życiem, wyrzuć wszelkie zło z mojego serca i błędnę myśli. Błagam o wsparcie finansowe, pomoc w wygranej na loterii, abym sama skreśliła trafnie lub system wylosował szczęśliwe liczby Proszę też o narodziny zdrowego dziecka dla mojej siostry. Amen, Twoja córka Sylwia

 62. Jolanta napisał(a):

  Matko Boża, proszę o zdrowie dla rodziców. Dopomóż by małżeństwo, które zostanie zawarte przez mojego brata i jego narzeczoną w najbliższym czasie było zgodne i trwałe, pełne miłości i radości, a także wzajemnego zrozumienia. Ześlij na moją drogę mężczyznę, z którym stworzę prawdziwy związek, a później rodzinę. Bym w końcu mogła powiedzieć o swoim życiu, że jestem w pełni szczęśliwa. Dopomóż, bym mogła przebaczyć wszystkim, którzy w jakiś sposób mnie zranili. Otwórz moje serce na nową miłość. Proszę również o dobrą pracę, pomyślne zdanie egzaminów na studiach i wszelkie łaski na dalszych drogach mojego życia.

 63. Ewa napisał(a):

  Matko Boża proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i znalezienie dobrej pracy i pomyślność w pracy i w moim utrapieniu i pokonanie stresu i pomyślność w nauce i znalezienie dobrego chłopaka.

 64. Maria napisał(a):

  O Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. we wszystkich moich bardzo trudnych sprawach rodzinnych, zawodowych i osobistych

 65. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża , Pani z Czarnej wyrażając wdzięczność za wstawiennictwo Twoje i wiele otrzymanych łask i darów , nadal z wiarą i ufnością Tobie powierzam dziecko i Annę na czas oczekiwania , abyś otaczała ich płaszczem swej opieki i bezpiecznie prowadziła do szczęśliwego rozwiązania we właściwym czasie .

 66. Kinga napisał(a):

  Proszę w int. dziękczynno-błagalnej we wszystkich intencjach noszonych w sercu, o łaskę zdrowia duszy i ciała, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, o łaskę znalezienia dobrej pracy w Lublinie oraz łaskę macierzyństwa z moim ukochanym.

 67. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża proszę Cię o pobłogosławienie mnie i Marcina zdrowym potomstwem. Nie pozwól, żeby nasze drogi się rozeszły.

 68. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boska proszę o pokorę, nawrócenie do Boga i przemianę na lepsze dla Helgi, Ryszarda, Adama, Andrzeja, Elżbiety, ich dzieci, Leona którzy zajmują się czarną magią i chcą się koniecznie naszą rodzinę zniszczyć i pozbyć się poprzez śmieć naszą.

 69. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża proszę pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 70. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 71. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę…
  Pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 72. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę…
  Proszę o szlachetnego męża, z którym połączę się w sakramencie małżeństwa w kościele katolickim, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; proszę także o zdrowie i szczęście dla moich dzieci; proszę aby mój syn zaczął mówić; spraw aby stał się cud – wiesz jaki; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi. Bóg zapłać. Katarzyna.

 73. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża proszę Cię o błogosławieństwo zdrowym potomstwem z moim ukochanym Marcinem. Nie pozwól, żeby nasze drogi się rozeszły.

 74. Marcin napisał(a):

  Matko Boża proszę o dobrą i wierną żonę oraz o dobrą pracę. Proszę o umocnienie miłości mojej i Magdy by przejrzała na oczy i wszystko zrozumiała, otocz ją opieką i łaską.

 75. Danuta napisał(a):

  Matko kochana, prosze o pojednanie z moim ukochanym. Pomóż nam zbudować szczęśliwy związek. Spraw aby zniknęła pycha, gniew i nieporozumienia. Wstaw się Matko proszę u swojego Syna za nami.

 76. Dorota napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka Święta Maryjo proszę uratuj i uzdrów nasz związek, proszę Maryjo dodaj mu siły, niech mi ofiaruje swoją przyjaźń, niech wróci jako prawdziwy przyjaciel.
  Matko Boża Ty się tym zajmij. Ufam, że mnie nigdy nie opuścisz w tej potrzebie.

 77. Dorota napisał(a):

  Święta Maryjo proszę uratuj i uzdrów nasz związek, proszę Maryjo dodaj mu siły, niech mi ofiaruje swoją przyjaźń, niech wróci jako prawdziwy przyjaciel.
  Matko Boża Ty się tym zajmij.

 78. Twoja czcicielka napisał(a):

  Proszę Cię Matuchno o uzdrowienie dla Roberta, nawrócenie i wszelkie potrzebne łaski dla niego i jego rodziny. Proszę Cię również Mateńko o nawrócenie Zbigniewa, o uzdrowienie jego nogi, uwolnienie od nałogu palenia, o uzdrowienie Bogdana.

 79. małgorzata napisał(a):

  Matko Boża proszę o wstawiennictwo w intencji o łaske małżeństwa i macierzyństwa z Bogdanem

 80. Halina napisał(a):

  Halina: Matko Boża gorąco proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa dla mojego syna Jacka o dobre zdrowie, zmianę pracy, żeby dostał ją tutaj w Polsce, dobrze płatną i w pomieszczeniu,o wstręt do picia alkoholu, który rujnuje jego zdrowie i rodzi niezgodę w małżeństwie. Zona Małgorzata ciągle wysyła go za granicę, kocha tylko pieniądze, pieniądze tylko się liczą a on, na papierze jest żonaty. Żeby go Małgorzata wspierała, bo jakie to małżeństwo a są jeszcze młodzi,a córka ich 14-latka stroni od ojca, on jest załamany, nie ma prawa głosu, żona tego nie akceptuje. On musi iść do lekarza a nie ma wsparcia. Matko Najmilsza błagam Cię o pomoc, o ratunek w tej ciężkiej sprawie.Modlę się dużo i cierpię.

 81. Danuta napisał(a):

  Kochana Matko, proszę o pojednanie z moim ukochanym, spraw proszę, aby się do mnie odezwał.

 82. M.U. napisał(a):

  Prosze CIebie Matko o modlitwę za moje małżeństwo o opamiętanie sie mojego męża o spokój moich dzieci zebysmy mogli sobie przypomniec dobre chwile i wybaczyc to co złe bysmy byli wszyscy razem nie z obowiazku a z miłości Pod TWoją Obronę

 83. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża, Pani z Czarnej Twojemu wstawiennictwu u Miłosiernego Boga powierzam dziecko i Annę w stanie błogosławionym , wyjednaj im Najdroższa Matko potrzebne łaski , szczególnie zdrowie , pomoc dobrych i mądrych ludzi , chroń od zła i niebezpieczeństw .

 84. Ewa napisał(a):

  Maryjo proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i znalezienie dobrej pracy i dobrego przełożonego i żebym była ceniona i wszelkie potrzebne łaski i pomyślność w nauce i znalezienie chłopaka.

 85. barbara napisał(a):

  Prosze o modlitwe za sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza w sprawie rozwodowej,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,cudowne uzdrowienie i nawrocenie–za Marcina o laske zdrowia i radosc zycia–za Grzegorza i Rafala o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen.

 86. mąż i tata napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody. Proszę, aby Żona wróciła do sakramentalnego męża i nie spotykała się z innym mężczyzną.

 87. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża pomóż mi żeby Bogdan do mnie wrócił

 88. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża, proszę Cię otocz swoją opieką mojego chrzestniaka Dawida-jest alkoholikiem i się już poddał.Proszę o ratunek dla niego.Matko Boża,oddal od niego to złe towarzystwo,u których mieszka, spraw żeby poszedł ponownie na leczenie i żeby rodzice nie odsuwali się od niego i przyjęli go do domu.

 89. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę… Proszę o szlachetnego męża, z którym połączę się w sakramencie małżeństwa w kościele katolickim, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; proszę także o zdrowie i szczęście dla moich dzieci; proszę aby mój syn zaczął mówić; spraw aby stał się cud – wiesz jaki; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi. Bóg zapłać. Katarzyna.

 90. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża pomóż mi żeby bogdan do mnie wrócił i pomóż mi stworzyć z nim rodzinę

 91. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka proszę o szlachetnego męża, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi, daj mi siłę godnie przetrwać i znieść moje życie; udziel nam wszelkich łask. Bóg zapłać. Katarzyna.

 92. Mama ignasia napisał(a):

  Mateczko pomoglas mi juz tyle razy i znow moj synek zachorowal poratuj nas zeby mial dobre wyniki badan zeby byl zdrowy pomoz i wesprzyj tak jak wtedy gdy czuwalas nad jego szpitalnym lozeczkiem przez 53 dni po urodzeniu Tobie go polecalam i polecam prowadz go przez zycie bez chorób, Pod Twoja Obrone

 93. syn napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

 94. mąż i tata napisał(a):

  Maryjo Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo i rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia i nawrócenia dla nas.

 95. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo i rodzinę.

 96. kasia napisał(a):

  Proszę o dar prawdziwej i odwzajemnionej miłości – abym została połączona z moją drugą połówką, która będzie chciała założyć ze mną rodzinę i spędzić ze mną resztę swojego życia

 97. Ewa napisał(a):

  Matko proszę cię o zdrowie i znalezienie pracy biurowej i pomyślność w moim utrapieniu i pomoc w nauce i zdanie egzaminów i znalezienie chłopaka.

 98. sakramentalny mąz napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby Agnieszka wróciła do sakramentalnego męża.

 99. tata napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka proszę Ciebie o wstawiennictwo za moja córkę, aby nawróciła się do Boga i wyzwoliła się z nałogu alkoholizmu.

 100. Honorka napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka proszę Cię o Twoją Matczyną opiekę i ochronę przed złem dla mnie. Proszę Matko o odmianę serca dla złego, które mnie gnębi i proszę zniweczenie wszystkich złych zamiarów wobec mnie.

 101. mama napisał(a):

  Matko Boża.Proszę wstaw się u swego Syna. By moja córka Małgosia wyszła z anoreksji, depresji i powróciła do kościoła.

 102. twoja czcicielka napisał(a):

  Najukochansza Matuchno blagam o dary Ducha Swietego dla moich synow oraz dar zalozenia katolickich rodzin i ojcostwa dla nich . Matenko podaruj mnie te laski o ktore bardzo prosze.

 103. Ewa napisał(a):

  Matko Boża proszę cię o opiekę i zdrowie i potrzebne łaski dla moich bliskich których noszę w myślach i rodziny.

 104. Syn napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

 105. mąż i tata napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i nawrócenia, aby Żona nie spotykała się z innym mężczyzną.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *