PROŚBY I PODZIĘKOWANIA

Prośby, podziękowania, otrzymane łaski prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza

 1. Marta napisał(a):

  Matko Boża, wyproś u Swego Syna o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza do Świąt Bożego Narodzenia 2018 r. oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 2. Barbara napisał(a):

  Proszę o modlitwę za moją mamę śp Janinę, wszystkich zmarłych z mojej i męża rodziny oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.

 3. Barbara napisał(a):

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Chryste błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 4. Bożena napisał(a):

  Matko Najukochańsza odrzucaj odemnie i mojej rodziny złych ludzi ,proszę o zdrowie dla mojego syna i wnuka .

 5. J. napisał(a):

  Proszę o miłość, miłość do siebie, do ludzi, do Boga. Proszę o ukojenie mojego bólu. Proszę o jego miłość.

 6. Małgorzata napisał(a):

  Matko BOŻA I NASZA błagam o wstawiennictwo za mna i moim synem Mateuszem jestesmy w dramatycznej sytuacji finansowym i mieszkaniowym błagam uproś dla nas łaski które tak bardzo potrzebujemy, Twoja Małgorzata

 7. Syn napisał(a):

  Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.

 8. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

 9. Agnieszka napisał(a):

  Matko Boska proszę Cię o modlitwę za Leona, abyś go uzdrowił. Miej go w opiece.

 10. Barbara napisał(a):

  Matko Boża Czrnecka prosze Cie o uzdrowienie dla 23letniej Marty i o ulge w cierpieniu dla niej.

 11. Jolanta napisał(a):

  Matko Przenajświętsza! Już tyle razy mi pomogłaś i wierzę w Twoją moc. Uzdrów naszą relację między mną i Tomaszem. Dopomóż byśmy się pogodzili, byśmy już nie żywili do siebie urazy. Spraw aby było między nami tak jak na początku znajomości. Pomóż nam rozwiązać ten konflikt. Spraw, by Tomasz zaczął ze mną normalnie rozmawiać. Matko Kochana, proszę, dopomóż, abyśmy z Tomaszem stworzyli bardzo dobrą relację wypełnioną miłością, wiernością, uczciwością i wzajemnym szacunkiem. Matko w Twoją opiekę powierzam naszą relację.

 12. Elżbieta napisał(a):

  Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama Elżbieta

 13. Barbara napisał(a):

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 14. Beata napisał(a):

  Proszę o modlitwę za mojego kolegę, by wreszcie zaczął myśleć nad tym co robi I zawsze podejmował mądre decyzje oraz odwagę I siłę w uwolnieniu się od ludzi, którzy go wykorzystują

 15. Karolina napisał(a):

  Matko Boża proszę o błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli to jest zgodne z Wolą Bożą proszę abyśmy mogli założyć szczęśliwą, katolicką rodzinę.Tobie oddaję naszą relację i całe moje życie.

 16. Kasia napisał(a):

  Proszę Matkę Bożą o opiekę nad moją rodziną, zdrowie dla męża, Boże błogosławieństwo dla córek i pomocy Ducha Świętego dla nas wszystkich w tym trudnym czasie. Dziękuję.

 17. m.u napisał(a):

  Mateczko pomóż mnie i moim dzieciom przetwac te trudne chwile.Pobłogosław moje małżenstwo niech stanie się według Twojej woli Pod Twoją Obronę

 18. Karolina napisał(a):

  Matko Boża proszę o Błogosławieństwo dla mojej relacji z Krzysztofem. Jeśli jest to zgodne z Wolą Boża proszę abyśmy mogli założyć katolicką rodzinę.

 19. Wanda Regina napisał(a):

  Cudowna Matko proszę o łaskę powrotu do zdrowia,pomoc w moich troskach i kłopotach.

 20. Jolanta napisał(a):

  Matko Przenajświętsza, proszę Cię o to, aby z dzieckiem, które jest w łonie Ewy wszystko było w porządku. Spraw proszę, aby rozwijało się ono prawidło i przyszło na świat całe i zdrowe. Miej w opiece moich Rodziców. Pozwól im cieszyć się zdrowiem. Matko, dopomóż proszę, aby noga Piotrka wróciła do sprawności, aby było widać efekty operacji. Miej Mateńko w opiece Sylwię. Spraw by szybko doszła do siebie po tym co ją spotkało. Powierzam Matko Przenajświętsza całą naszą rodzinę w Twoją opiekę, prowadź nas przez życie obronną ręką. Rozjaśniaj nam ciemności. Spraw byśmy kroczyli dobrą drogą. Miej w opiece również Tomka i dopomóż abyśmy stworzyli dobry i silny związek, oparty na wzajemnym zaufaniu, wierności i miłości.

 21. Piotr napisał(a):

  Matko Boża proszę o zdrowie dla mnie i Małgorzaty oraz o potrzebne łaski dla naszych rodzin i o czystą miłość między nami.

 22. Barbara napisał(a):

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 23. Monika J napisał(a):

  Matko Boza , prosze o nawrocenie dla mojego meza Marcina oraz jego rodziny oraz prosze o to aby jego brat widywal sie czesciej ze swoim synkiem i aby kochal go ojcowskim sercem Prosze o laske uzdrowienia mojej siostry oraz ratunek dla jej malzenstwa aby jej maz juz teraz byla zawsze przy rodzinie. Prosze Cie Matenko Kochana o laske uzdrowienia z nalogu picia Jarka. Opiekuj sie nami , Bog zaplac!

 24. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.

 25. Michał napisał(a):

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji zmarłego w dziadka Mariana Wiatra o przebaczenie grzechów i Niebo dla Niego.

 26. Ewa napisał(a):

  Maryjo proszę cię o zdrowie i poczucie własnej wartości i łaskę lepszej pracy i pozytywny wynik egzaminu praktycznego i dobrego chłopaka.

 27. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody.

 28. Kinga napisał(a):

  Matko Boża, proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy blisko mojego rodzinnego domu oraz w zaczęciu studiów katechetycznych w Radomiu.

 29. Krzysztof napisał(a):

  w intencjach Krzysztofa w różnych moich intencjach

 30. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża spraw proszę, żeby drogi moje i mojego ukochanego Marcina znowu się zeszły. Jeśli jest taka wola Pana Boga niech on zostanie moim mężem.

 31. Kasia napisał(a):

  O pokorę dla pani Kupka i wszystkich wrogów naszej rodziny.

 32. m.u. napisał(a):

  Matko Święta prosze o wsparcie mojej rodziny w trudnych chwilach w życiu Tobie sie polecamy Pod Twoją Obronę

 33. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża, proszę Cię o pomoc w znalezieniu satysfakcjonującej i dobrej pracy blisko domu. Proszę o pomoc w znalezieniu dobrego męża. Jeśli jest taka wola Pana, proszę żeby to był Marcin, za którym bardzo tęsknie i którego kocham.

 34. Ewa napisał(a):

  Matuchno Niebieska proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i dobrą prace i zdanie ważnego egzaminu i dobrego męża dla mnie i wszelkie potrzebne łaski.

 35. Jolanta napisał(a):

  Dziękuję za łaski, które do tej pory otrzymałam. Chwała Tobie Mateńsko za to. Proszę o wstawiennictwo o zdrowie dla rodziców i brata oraz bratowej. Proszę o błogosławieństwo małżeństwa Ewy i Piotra oraz możliwość spełnienia się nich w roli rodziców. Proszę Cię Matko Przenajświętsza o uśmiech na mojej twarzy, przebaczenie dla ludzi, którzy w jakiś sposób mnie skrzywdzili oraz bardzo proszę o napełnienie mojego serca miłością i radością. Proszę o wspaniałego męża.

 36. MK napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa,aby rozwiązały się problemy.

 37. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża wiem, że nigdy nie zostawiasz mnie w potrzebie, więc proszę Cię i teraz o pomoc w znalezieniu dobrego, szanującego i kochającego mnie męża. Ale jeśli jest taka wola Pana Boga, proszę żeby był to mój ukochany Marcin. Mniej go zawsze w swej opiece.

 38. Anna napisał(a):

  Proszę o modlitwę za Kasię aby znalazła dobra pracę i aby sąd przyznał jej mieszkanie na własność.

 39. m.u napisał(a):

  Dziekuje SWieta Matko za wspomożenie w cieżkich chwilach.Urodziłam dzieki TWojemu wsparciu zdrowego syna i Tobie go zawieżam Pod Twoją Obronę

 40. Ewa napisał(a):

  Matko Boża proszę cię o znalezienie dobrej pracy.

 41. Ciach Mikołaj napisał(a):

  O zdrowie dla naszego Synka Kacperka. O zgodę w rodzinie. O błogosławieństwo na dalsze lata wspólnego życia.

 42. Krzysztof napisał(a):

  o załatwienie różnych moich ważnych spraw rozwiązanie problemów

 43. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, byśmy mogli znów być razem.

 44. syn napisał(a):

  Proszę Cię Matko Boża w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (mimo złych wyników badań markerów nowotworowych) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił, nie miała zaników pamięci.

 45. Lucyna . napisał(a):

  Mateńko Najdroższa błagam o Twoją pomoc ,spraw by syn poznał dobrą dziewczynę.Zabierz smutne dni okaż Miłosierdzie swoje .

 46. m.u napisał(a):

  Dziekujemy Święta Mateczko za wszystkie łaski które do tej pory nas spotkały i proszę o dalsze łaski dla mnie i synów i o szczęśliwe donoszenie trzeciego synka BĄDŹ NAM MIŁOŚCIWA

 47. Łukasz napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię, aby sytuacja w pracy dobrze się układała i abym był zdrowy.

 48. m.u napisał(a):

  Wspomóż Święta Matko mnie i moje dzieci razem z nienarodzonym żebyśmy mieli siłe do dalszej walki o zdrowie i o donoszenie ciąży w tym trudnym dla nas czasie POD TWOJĄ OBRONĘ SIĘ ICIEKAMY

 49. Żona napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojego męża Dariusza. Pozwól aby jeszcze mógł cieszyć się życiem i patrzeć jak dorasta jego syn. Wyproś łaski dla niego. Pociesz go w bólu. Wysłuchaj moja pokorną prośbę.

 50. m.u napisał(a):

  Pod Twoją Obronę się uciekam wesprzyj mnie i moje dziecko dodaj nam siły przez resztę ciąży Matko moja

 51. Kinga napisał(a):

  Matko Przenajświętsza, proszę Cię o spełnienie się w pracy, proszę żeby moja obecna praca przyniosła dobre owoce. Proszę o stabilizację w życiu. Poznanie prawdziwej, odwzajemnionej miłości oraz o pobłogosławienie zdrowym potomstwem.

 52. Kierowca napisał(a):

  Przepraszam Cię Matko Najświętsza,że mimo iż prawo jazdy wymodliłam z Twoją pomocą, dzisiaj świadomie stworzyłam zagrożenie (jazda na czerwonym). Obiecałam Ci jeździć dobrze, a tu dałam przyzwolenie na wielkie zło. Proszę Cię, wymódl mi siłę przeciwstawiania się złu.

 53. Kamil napisał(a):

  Czcigodna Matko proszę Cię o uleczenie z mojej lekoopornej epilepsji, spraw aby w końcu zaczęły jakieś lekki być skuteczne. Dziękuje za wszystkie otrzymane laski które otrzymałem od Ciebie.
  Twój wielbiciel
  Kamil

 54. Ewa napisał(a):

  Maryjo proszę cię o znalezienie pracy odpowiedniej i pomyślność w pracy i żebym nie straciła pracy i potrzebne łaski.

 55. m.u. napisał(a):

  Matko Święta dziękuję za wszystkie łaski jakie zesłałaś dla moich synów i proszę o dalsze wsparcie w mojej ciąży oby była bez bólu cierpienia i niepewności dodaj mi siły żebym dała rade donosić do końca Tobie polecam moje nienarodzone dziecko i siebie Pod Twoją Obronę się uciekamy

 56. A.Kaczkiełło napisał(a):

  Proszę o modlitwę w intencji o powrót do zdrowia ciężko chorego Filipa

 57. Łukasz napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o łaskę znalezienia stałej pracy i pomyślnego wyniku rozmów kwalifikacyjnych.

 58. M.U. napisał(a):

  Błagam Cie Swieta Matko o wspomozenie i modlitwe w intencji mojej ciąży,o zdrowie dziecka i moje,prosze o wiecej sił żebym mogła zajmować się synami którzy już są w domu i nie musiała leżec,bo nie mam nikogo oprócz ciebie kto by mi pomógł Posze o modlitwe

 59. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.

 60. syn napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.

 61. Grażyna napisał(a):

  Zwracam się do Matki Bożej Karmelitańskiej-Matki Bożej Szkaplerznej w Dniu Jej Swięta o Laskę wyrwaniw z nałogów:Natalii,Marcina oraz Mikołaja.Matko Boża nie odmów biednym grzesznikom,walczącym z cieżkimi nałogami Swojej pomocy i wsparcia w walce o życie.Matko Boża Wspomożenie Chorych Módl się za nami.BógZapłać Ojcom Karmelitom,dziękuję .Grażyna

 62. krysia napisał(a):

  Matko Boża, proszę o zdrowie i boże błogosławieństwo dla Tadzika, Romci, Łukasza, taty, Cecylii, Marka, Janka, Eweliny, Konradka i Natalii. Otaczaj nas płaszczem Swojej opieki.

 63. Jan napisał(a):

  Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo, przebaczenie grzechów i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Matko Boża, módl się za nami.

 64. Krzysztof napisał(a):

  w różnych moich intencjach o zdrowie i załatwienie różnych ważnych spraw

 65. m.u. napisał(a):

  Matko Boża, błagam Cię o zdrowie dla mnie i wszystkich moich dzieci. Proszę o wspomożenie w moim trudzie i więcej sił. Oddal ode mnie strach który mnie paraliżuje. Pod Twoją Obronę nas oddaje.

 66. mąż i tata napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami. Proszę, aby Żona wróciła do sakramentalnego męża i nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo.

 67. Ewa napisał(a):

  żebym nie ufała fałszywym osobom i trzymała się z dala

 68. Ewa napisał(a):

  Pani moja zachowaj mnie od fałszywych osób i żeby mnie miała zaufania do takich ludzi.

 69. Dorota napisał(a):

  Matko proszę nie opuszczaj mnie. Proszę Ty się tym zajmij. Matko pomóż mi, niech wróci. ulżyj mojemu cierpieniu ja już dłużej nie potrafię.

 70. syn napisał(a):

  Matko Boża proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po kolejnej chemioterapii.

 71. m.u. napisał(a):

  Matko błagam o pomoc Pomóż mnie i mojemu mężowi odnów w nas przysięgę małżeńską wspieraj nas w naszej miłości spraw żebyśmy o sobie nie zapomnieli wspieraj też nasze dzieci prosze o cud żebyśmy zostali rodziną zebyśmy co złe zapomnieli bądź wola twoja

 72. Teresa napisał(a):

  Matko Najświętsza wstaw się za moją śp mamą Karoliną u swojego syna Pana Naszego Jezusa Chrystusa o radość życia wiecznego. Prosi córka Teresa

 73. m.u. napisał(a):

  proszę zmiłuj się nad naszym małżeństwem Tobie je polecam bądź wola Twoja

 74. m.u. napisał(a):

  Matko Boża prosze Cie o ratunek dla nas mnie i męża o opamiętanie o miłość polecam nas pod Twoją obrone, zawierzam Ci moje małżeństwo, pomóż

 75. Kinga napisał(a):

  Matko proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy blisko mojego ukochanego, nie pozwól żebyśmy byli daleko od siebie, proszę Cię również o łaskę macierzyństwa.

 76. Sylwia napisał(a):

  Kochany Panie Boże, Kochana Maryjo… Dziękuję Ci za pomyślną operację kręgosłupa. Proszę Cię o dar zdrowia dla mnie, szybki powrót do sprawności po operacji kręgosłupa i aby problemy z kolanami i stawami się skończyły, bym mogła Cieszyć się ogólnie dobrym zdrowiem i wszystkie dolegliwości minęły. Niech szatan nie rządzi mną i moim życiem, wyrzuć wszelkie zło z mojego serca i błędnę myśli. Błagam o wsparcie finansowe, pomoc w wygranej na loterii, abym sama skreśliła trafnie lub system wylosował szczęśliwe liczby Proszę też o narodziny zdrowego dziecka dla mojej siostry. Amen, Twoja córka Sylwia

 77. Jolanta napisał(a):

  Matko Boża, proszę o zdrowie dla rodziców. Dopomóż by małżeństwo, które zostanie zawarte przez mojego brata i jego narzeczoną w najbliższym czasie było zgodne i trwałe, pełne miłości i radości, a także wzajemnego zrozumienia. Ześlij na moją drogę mężczyznę, z którym stworzę prawdziwy związek, a później rodzinę. Bym w końcu mogła powiedzieć o swoim życiu, że jestem w pełni szczęśliwa. Dopomóż, bym mogła przebaczyć wszystkim, którzy w jakiś sposób mnie zranili. Otwórz moje serce na nową miłość. Proszę również o dobrą pracę, pomyślne zdanie egzaminów na studiach i wszelkie łaski na dalszych drogach mojego życia.

 78. Ewa napisał(a):

  Matko Boża proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i znalezienie dobrej pracy i pomyślność w pracy i w moim utrapieniu i pokonanie stresu i pomyślność w nauce i znalezienie dobrego chłopaka.

 79. Maria napisał(a):

  O Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. we wszystkich moich bardzo trudnych sprawach rodzinnych, zawodowych i osobistych

 80. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża , Pani z Czarnej wyrażając wdzięczność za wstawiennictwo Twoje i wiele otrzymanych łask i darów , nadal z wiarą i ufnością Tobie powierzam dziecko i Annę na czas oczekiwania , abyś otaczała ich płaszczem swej opieki i bezpiecznie prowadziła do szczęśliwego rozwiązania we właściwym czasie .

 81. Kinga napisał(a):

  Proszę w int. dziękczynno-błagalnej we wszystkich intencjach noszonych w sercu, o łaskę zdrowia duszy i ciała, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, o łaskę znalezienia dobrej pracy w Lublinie oraz łaskę macierzyństwa z moim ukochanym.

 82. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża proszę Cię o pobłogosławienie mnie i Marcina zdrowym potomstwem. Nie pozwól, żeby nasze drogi się rozeszły.

 83. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boska proszę o pokorę, nawrócenie do Boga i przemianę na lepsze dla Helgi, Ryszarda, Adama, Andrzeja, Elżbiety, ich dzieci, Leona którzy zajmują się czarną magią i chcą się koniecznie naszą rodzinę zniszczyć i pozbyć się poprzez śmieć naszą.

 84. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża proszę pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 85. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 86. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę…
  Pomóż mi w drodze mojego życia. Bóg zapłać. Katarzyna.

 87. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę…
  Proszę o szlachetnego męża, z którym połączę się w sakramencie małżeństwa w kościele katolickim, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; proszę także o zdrowie i szczęście dla moich dzieci; proszę aby mój syn zaczął mówić; spraw aby stał się cud – wiesz jaki; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi. Bóg zapłać. Katarzyna.

 88. Kinga napisał(a):

  Kochana Matko Boża proszę Cię o błogosławieństwo zdrowym potomstwem z moim ukochanym Marcinem. Nie pozwól, żeby nasze drogi się rozeszły.

 89. Marcin napisał(a):

  Matko Boża proszę o dobrą i wierną żonę oraz o dobrą pracę. Proszę o umocnienie miłości mojej i Magdy by przejrzała na oczy i wszystko zrozumiała, otocz ją opieką i łaską.

 90. Danuta napisał(a):

  Matko kochana, prosze o pojednanie z moim ukochanym. Pomóż nam zbudować szczęśliwy związek. Spraw aby zniknęła pycha, gniew i nieporozumienia. Wstaw się Matko proszę u swojego Syna za nami.

 91. Dorota napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka Święta Maryjo proszę uratuj i uzdrów nasz związek, proszę Maryjo dodaj mu siły, niech mi ofiaruje swoją przyjaźń, niech wróci jako prawdziwy przyjaciel.
  Matko Boża Ty się tym zajmij. Ufam, że mnie nigdy nie opuścisz w tej potrzebie.

 92. Dorota napisał(a):

  Święta Maryjo proszę uratuj i uzdrów nasz związek, proszę Maryjo dodaj mu siły, niech mi ofiaruje swoją przyjaźń, niech wróci jako prawdziwy przyjaciel.
  Matko Boża Ty się tym zajmij.

 93. Twoja czcicielka napisał(a):

  Proszę Cię Matuchno o uzdrowienie dla Roberta, nawrócenie i wszelkie potrzebne łaski dla niego i jego rodziny. Proszę Cię również Mateńko o nawrócenie Zbigniewa, o uzdrowienie jego nogi, uwolnienie od nałogu palenia, o uzdrowienie Bogdana.

 94. małgorzata napisał(a):

  Matko Boża proszę o wstawiennictwo w intencji o łaske małżeństwa i macierzyństwa z Bogdanem

 95. Halina napisał(a):

  Halina: Matko Boża gorąco proszę Cię o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa dla mojego syna Jacka o dobre zdrowie, zmianę pracy, żeby dostał ją tutaj w Polsce, dobrze płatną i w pomieszczeniu,o wstręt do picia alkoholu, który rujnuje jego zdrowie i rodzi niezgodę w małżeństwie. Zona Małgorzata ciągle wysyła go za granicę, kocha tylko pieniądze, pieniądze tylko się liczą a on, na papierze jest żonaty. Żeby go Małgorzata wspierała, bo jakie to małżeństwo a są jeszcze młodzi,a córka ich 14-latka stroni od ojca, on jest załamany, nie ma prawa głosu, żona tego nie akceptuje. On musi iść do lekarza a nie ma wsparcia. Matko Najmilsza błagam Cię o pomoc, o ratunek w tej ciężkiej sprawie.Modlę się dużo i cierpię.

 96. Danuta napisał(a):

  Kochana Matko, proszę o pojednanie z moim ukochanym, spraw proszę, aby się do mnie odezwał.

 97. M.U. napisał(a):

  Prosze CIebie Matko o modlitwę za moje małżeństwo o opamiętanie sie mojego męża o spokój moich dzieci zebysmy mogli sobie przypomniec dobre chwile i wybaczyc to co złe bysmy byli wszyscy razem nie z obowiazku a z miłości Pod TWoją Obronę

 98. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża, Pani z Czarnej Twojemu wstawiennictwu u Miłosiernego Boga powierzam dziecko i Annę w stanie błogosławionym , wyjednaj im Najdroższa Matko potrzebne łaski , szczególnie zdrowie , pomoc dobrych i mądrych ludzi , chroń od zła i niebezpieczeństw .

 99. Ewa napisał(a):

  Maryjo proszę cię o szczęśliwy powrót do zdrowia i znalezienie dobrej pracy i dobrego przełożonego i żebym była ceniona i wszelkie potrzebne łaski i pomyślność w nauce i znalezienie chłopaka.

 100. barbara napisał(a):

  Prosze o modlitwe za sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza w sprawie rozwodowej,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,cudowne uzdrowienie i nawrocenie–za Marcina o laske zdrowia i radosc zycia–za Grzegorza i Rafala o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen.

 101. mąż i tata napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o pokój i pojednanie dla małżeństwa Agnieszki i Michała, który przywróci zgodę między nami, pobudzi nas na nowo do miłości. Oby w naszym małżeństwie odrodziła się moc małżeńskiej miłości sakramentalnej, która pokona trudności oraz przezwycięży wszelkie problemy i przeszkody. Proszę, aby Żona wróciła do sakramentalnego męża i nie spotykała się z innym mężczyzną.

 102. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża pomóż mi żeby Bogdan do mnie wrócił

 103. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża, proszę Cię otocz swoją opieką mojego chrzestniaka Dawida-jest alkoholikiem i się już poddał.Proszę o ratunek dla niego.Matko Boża,oddal od niego to złe towarzystwo,u których mieszka, spraw żeby poszedł ponownie na leczenie i żeby rodzice nie odsuwali się od niego i przyjęli go do domu.

 104. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę… Proszę o szlachetnego męża, z którym połączę się w sakramencie małżeństwa w kościele katolickim, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; proszę także o zdrowie i szczęście dla moich dzieci; proszę aby mój syn zaczął mówić; spraw aby stał się cud – wiesz jaki; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi. Bóg zapłać. Katarzyna.

 105. Małgorzata napisał(a):

  Matko Boża pomóż mi żeby bogdan do mnie wrócił i pomóż mi stworzyć z nim rodzinę

 106. Katarzyna napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka proszę o szlachetnego męża, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi, daj mi siłę godnie przetrwać i znieść moje życie; udziel nam wszelkich łask. Bóg zapłać. Katarzyna.

 107. Mama ignasia napisał(a):

  Mateczko pomoglas mi juz tyle razy i znow moj synek zachorowal poratuj nas zeby mial dobre wyniki badan zeby byl zdrowy pomoz i wesprzyj tak jak wtedy gdy czuwalas nad jego szpitalnym lozeczkiem przez 53 dni po urodzeniu Tobie go polecalam i polecam prowadz go przez zycie bez chorób, Pod Twoja Obrone

 108. syn napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

 109. mąż i tata napisał(a):

  Maryjo Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo i rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia i nawrócenia dla nas.

 110. Michał napisał(a):

  Matko Boża proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w naszych sercach na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo i rodzinę.

 111. kasia napisał(a):

  Proszę o dar prawdziwej i odwzajemnionej miłości – abym została połączona z moją drugą połówką, która będzie chciała założyć ze mną rodzinę i spędzić ze mną resztę swojego życia

 112. Ewa napisał(a):

  Matko proszę cię o zdrowie i znalezienie pracy biurowej i pomyślność w moim utrapieniu i pomoc w nauce i zdanie egzaminów i znalezienie chłopaka.

 113. sakramentalny mąz napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby Agnieszka wróciła do sakramentalnego męża.

 114. tata napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka proszę Ciebie o wstawiennictwo za moja córkę, aby nawróciła się do Boga i wyzwoliła się z nałogu alkoholizmu.

 115. Honorka napisał(a):

  Matko Boża Czarnecka proszę Cię o Twoją Matczyną opiekę i ochronę przed złem dla mnie. Proszę Matko o odmianę serca dla złego, które mnie gnębi i proszę zniweczenie wszystkich złych zamiarów wobec mnie.

 116. mama napisał(a):

  Matko Boża.Proszę wstaw się u swego Syna. By moja córka Małgosia wyszła z anoreksji, depresji i powróciła do kościoła.

 117. twoja czcicielka napisał(a):

  Najukochansza Matuchno blagam o dary Ducha Swietego dla moich synow oraz dar zalozenia katolickich rodzin i ojcostwa dla nich . Matenko podaruj mnie te laski o ktore bardzo prosze.

 118. Ewa napisał(a):

  Matko Boża proszę cię o opiekę i zdrowie i potrzebne łaski dla moich bliskich których noszę w myślach i rodziny.

 119. Syn napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.

 120. mąż i tata napisał(a):

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i nawrócenia, aby Żona nie spotykała się z innym mężczyzną.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *